برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش تضمینی زبان آلمانی در شیراز (حضوری و آنلاین)

دوره آموزش زبان آلمانی رایگان رزرو کنید

آموزش زبان آلمانی در شیراز

دوره های آموزش زبان آلمانی در شیراز توسط مجرب ترین تیم آموزش زبان آلمانی در شهر شیراز برگزار می شود.

شرکت در جلسه رایگان آموزش زبان آلمانی چه شرایطی دارد؟

دوره‌های زبان آلمانی در شیراز چه سطوحی را آموزش می دهد؟

ما در موسسه زبان پارسا با افتخار از سطح A1 تا C2 را آموزش می دهیم.

آزمون تعیین سطح رایگان برای یادگیری زبان آلمانی

 

کتابهای آموزش زبان آلمانی در شیراز

 

ثبت نام در دوره آموزش زبان آلمانی

 

یادگیری آلمانی یک تجربه هیجان انگیز و ارزشمند است. آلمانی دومین زبان رایج در اروپا است و بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان به آن صحبت می کنند. این زبان همچنین زبان علم است و در بسیاری از کشورها و فرهنگ های مختلف استفاده می شود.

برای یادگیری آلمانی، مهم است که با کلمات و عبارات اساسی و همچنین حروف الفبا و تلفظ شروع کنید. پس از تسلط بر این موارد، موضوعات پیچیده تری مانند دستور زبان، واژگان و ساختار جمله قابل بررسی هستند. علاوه بر این، تمرین صحبت کردن آلمانی با زبان مادری یا سایر زبان آموزان مفید است.

منابع آنلاین زیادی برای کمک به یادگیری آلمانی وجود دارد. اینها شامل برنامه ها، وب سایت ها و ویدیوها می شود. علاوه بر این، غرق شدن در زبان با تماشای برنامه های تلویزیونی آلمانی، فیلم ها و خواندن کتاب می تواند مفید باشد.

درک فرهنگ و تاریخ زبان آلمانی نیز مهم است. کاوش در فرهنگ عامه و تأثیرات فرهنگی در آلمان می تواند راهی عالی برای درک بیشتر فرد از زبان باشد. علاوه بر این، یادگیری در مورد تاریخ آلمان می تواند به ارائه زمینه و درک بیشتر کمک کند.

استفاده از زبان تا حد امکان نیز می تواند مفید باشد. تمرین مکالمه و نوشتن آلمانی برای مهارت داشتن بسیار مهم است. علاوه بر این، توصیه ها و پیشنهادات سخنرانان باتجربه می تواند در یادگیری زبان بسیار ارزشمند باشد.

علاوه بر صحبت کردن به زبان آلمانی، راه های زیادی برای یادگیری این زبان وجود دارد. به عنوان مثال، دوره های آنلاین زیادی برای علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. علاوه بر این، تعدادی کتاب و منابع دیگر برای کمک به یادگیری آلمانی وجود دارد.

یادگیری آلمانی نیز می تواند سرگرم کننده باشد. آزمون‌ها و بازی‌های آنلاین زیادی برای کمک به زبان‌آموزان برای تمرین آلمانی‌شان وجود دارد. علاوه بر این، بسیاری از انجمن‌های آنلاین وجود دارد که به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا آلمانی خود را تمرین کنند.

یادگیری آلمانی نیز می تواند راهی عالی برای سفر باشد. دانستن زبان می تواند مسیریابی در شهرها و کاوش در کشور را آسان تر کند. علاوه بر این، دانستن زبان می تواند به پیدا کردن دوستان جدید و کشف فرهنگ های جدید کمک کند.

در نهایت، یادگیری آلمانی می تواند راهی عالی برای بهبود چشم انداز شغلی فرد باشد. دانستن زبان می تواند فرصت های جدیدی را ایجاد کند و می تواند به رقابتی شدن فرد در بازار کار کمک کند. علاوه بر این، می‌تواند راهی عالی برای برقراری تماس‌های تجاری و دسترسی به بازارهای جدید باشد.

یادگیری آلمانی راهی عالی برای گسترش دانش و درک شما از فرهنگ و زبان آلمانی است. این یکی از رایج ترین زبان ها در اروپا است و زبان رسمی آلمان، اتریش و سوئیس است. این زبان همچنین در چندین کشور دیگر صحبت می شود و در بسیاری از سازمان های بین المللی زبان مهمی است.

یادگیری آلمانی همچنین می تواند به شما کمک کند تا مهارت های ارتباطی خود را در سایر زبان ها مانند انگلیسی بهبود بخشید. آلمانی ساختار گرامر مشابهی با انگلیسی دارد، بنابراین یادگیری آن می تواند به شما در درک قواعد گرامر زبان های دیگر کمک کند.

چند راه مختلف برای یادگیری آلمانی وجود دارد. می توانید در کلاس شرکت کنید، معلم خصوصی استخدام کنید یا از منابع آنلاین استفاده کنید. هر کدام مزایای خاص خود را دارند، بنابراین مهم است که بفهمید کدام روش برای شما بهترین است.

آلمانی نیز به تمرین زیادی نیاز دارد. می‌توانید مهارت‌های زبانی خود را با خواندن و نوشتن به زبان آلمانی، تماشای فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی آلمانی، یا گفتگو با آلمانی‌زبان‌های مادری تمرین کنید.

یادگیری آلمانی می تواند به شما کمک کند تا فرهنگ کشورهای آلمانی زبان را درک کنید. شما قادر خواهید بود زبان موسیقی، ادبیات و هنر را درک کنید. همچنین می‌توانید تفاوت‌های ظریف زبان را درک کنید، که می‌تواند به شما کمک کند تا مکالمات معنی‌داری با افراد از فرهنگ‌های مختلف داشته باشید.

صحبت کردن به زبان آلمانی همچنین می تواند راهی عالی برای دوست یابی باشد، زیرا جوامع آلمانی زبان زیادی در سراسر جهان وجود دارد. شما می توانید با افرادی از سراسر جهان که زبان و فرهنگ یکسانی دارند ملاقات کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

یادگیری آلمانی می تواند دنیایی از فرصت ها را باز کند. شما می توانید به فرصت های شغلی جدید دسترسی داشته باشید و با اطمینان به کشورهای آلمانی زبان سفر کنید. شما همچنین می توانید ادبیات آلمانی را بخوانید و درک کنید، موسیقی آلمانی را کشف کنید و فیلم های آلمانی را درک کنید.

در نهایت، تسلط بر آلمانی می تواند یک تجربه سرگرم کننده و مفید باشد. این یک زبان فوق‌العاده همه کاره است و می‌تواند به شما کمک کند تا خود را به روی تجربیات و دیدگاه‌های جدید باز کنید.

یادگیری آلمانی گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد، اما با فداکاری و تمرین، می توانید در این زبان مهارت پیدا کنید. این می تواند راهی عالی برای گسترش دانش و درک شما از فرهنگ آلمان و جهان باشد.

با کمی تلاش و اراده، می توانید به یک آلمانی زبان مطمئن تبدیل شوید و از همه چیزهایی که این زبان ارائه می دهد قدردانی کنید.

الفبای آلمانی شبیه به الفبای انگلیسی است، اما با چند حرف اضافه. از 26 حرف الفبای اصلی لاتین، به اضافه سه umlaut (ä، ö، و ü) و لیگاتور تشکیل شده است. ß). الفبای آلمانی نه تنها در آلمان، بلکه در اتریش، سوئیس و سایر کشورهای آلمانی زبان نیز استفاده می شود.

از نظر تلفظ، الفبای آلمانی نسبتاً ساده است. هر حرف دارای یک صدای منفرد مرتبط با آن است و همان حرف همیشه همان صدا را ایجاد می کند. یادگیری الفبای آلمانی راهی عالی برای شروع سفر شما به زبان آلمانی است و با منابع و تمرین مناسب، می توان در کوتاه ترین زمان به آن مسلط شد.

مختصری درباره زبان آلمانی بدانید

یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپا، آلمان است که با ورود رومی ها به آن، تمدنش شکل گرفت . در ابتدا بهتر است بدانید که اگر قصد یادگیری زبان آلمانی را دارید همین حالا به موسسه زبان پارسا مراجعه نمایید. کلاسهای حضوری این موسسه در شهر شیراز برگزاری می شود. همانطور که می دانید زبان رسمی آن ، آلمانی می باشد و اگر شما هم می خواهید به این کشور مهاجرت کنید باید زبان آلمانی را یاد بگیرید چون برای تحصیل ، زندگی ، کار به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

چند حقیقت جالب در مورد آلمان

 • حدود ۶۵ درصد از اتوبان های این کشور محدودیت سرعت ندارند.
 • در آلمان برای افرادی که زندانی هستند و می خواهند فرار کنند، مجازاتی در نظر گرفته نمی شود و علت آن هم این است که این رفتار یک رفتار کاملا طبیعی است و انسان همواره برای آزادی خود تلاش می کند.
 • آلمان با 9 کشور دیگر هم مرز است.
 • یک چیز جالب در مورد آلمان این است که اولین کتاب چاپی و اولین مجله در کشور آلمان چاپ شده است.
 • در آلمان بیش از ۱۰۰۰ نوع سوسیس وجود دارد.
 • جالب است بدانید که این کشور بیشترین باغ وحش را در جهان دارد. در آلمان حدود ۴۰۰ باغ وحش وجود دارد.
 • آیا می دانستید که علاوه بر آلمان ۴ کشور دیگر نیز وجود دارند که زبان آلمانی ، زبان رسمی شان است ؟

 الفبای زبان آلمانی

زبان آلمانی متشکل از ۲۶ حرف اصلی و ۴ حرف فرعی است. جالب است بدانید اسم ها در این زبان دارای جنسیت هستند یعنی مذکر، مونث و یا خنثی هستند. الفبای زبان آلمانی علاوه برآلمان در سوئیس ، اتریش ، ليختنشاين و کولزامبورگ استفاده می شود و علت آن هم این است که زبان آلمانی، زبان اصلی این کشورها محسوب می شود. ۲۲ حرف صامت و ۸  حرف مصوت در زبان آلمانی وجود دارد.

سطوح مختلف زبان آلمانی

در این قسمت می خواهیم شما را با سطوح مختلف زبانی، از مبتدی تا پیشرفته آشنا کنیم.

سطح A1 : در این سطح شما یک سری کلمات و جملات مبتدی را بلدید و می توانید خود را به خوبی معرفی کنید. شما همچنین در این سطح می توانید به سوال های پرتکرار پاسخ دهید و برای رفع نیاز هایتان سوالاتی بپرسید.

سطح A2 : در این سطح علاوه بر آن کلمات ساده، کلمات بیشتری بلدید که به طبع می توانید بیشتر و بهتر ارتباط برقرار کنید و درباره ی خود و زندگی تان بیشتر صحبت کنید.

سطح A1 و A2  جزو سطوح مقدماتی یا همان مبتدی محسوب می شوند.

سطح B1 : در این سطح شما دوره ی مقدماتی را پشت سرگذاشته اید وسختی راه را رفته اید. در این مرحله شما بهتر می توانید از پس کارهایتان بربیایید و خیلی راحت تر صحبت های دیگران را متوجه شوید.

سطح B2 : دراین سطح شما می توانید با جزئیات بیشتری درباره ی خود صحبت کنید. مثلا می توانید درباره ی رشته ی تحصیلی خود که تخصصی هست حرف بزنید. گفت و گو و ارتباط برقرار کردن در این سطح برایتان بسیار راحت است.

سطح B1  و  B2جزو سطوح میانی هستند.

حالا می خواهیم دو سطح پیشرفته یعنی 1C و C2 را به شما معرفی کنیم.

سطح C1 : در این سطح شما قطعا دایره لغات بالایی دارید و می توانید متن های طولانی را بخوانید و متوجه شويد. واضح است که در این سطح مشکلی در برقراری ارتباط و صحبت کردن ندارید.

سطح C2 : این سطح جزو آخرین سطح محسوب می شود که می توانید به راحتی با دیگران هم کلام شده و مکالمه داشته باشید. شما همچنین طی این مراحل با فرهنگ آلمان آشنا می شوید. شما در این مرحله قواعد این زبان را در حد پیشرفته بلدید و در به کارگیری آن هیچ مشکلی ندارید.

نکاتی در یادگیری زبان آلمانی

اول از همه شما باید یک برنامه ی دقیق داشته باشید تا طبق آن پیش بروید. در اینجا یک سری توصیه برایتان آورده ایم که در این راه بسیار به شما کمک خواهندکرد.

 • یک سری فلش کارت برای خود درست کنید و روی آن واژگان آلمانی را بنویسید. شما باید هرشب آنها را مرور کنید.
 • تا زمانی که در یک سطح حرفه ای نشده اید و آن را یاد نگرفته اید وارد مرحله ی بعد نشوید.
 • تمرین و تکرار زیاد یکی از اصول و نکات کليدی یادگیری در هر زمینه ای می باشد.
 • به زمان بندی اهمیت دهید و از افراط و تفریط بپرهیزید، یک برنامه ریزی خوب و دقیق به شما در این مرحله کمک می کند تا هر روز برای مطالعه وقت بگذارید.
 • هیچ وقت هدف تان را فراموش نکنید. در مواقع خستگی و نا امیدی هدف تان را تصورکنید تا انگیزه بگیرید و شما را در این راه مصمم تر کند.

مزایای یادگیری زبان آلمانی

افراد به علت های مختلف و با اهداف و انگیزه های گوناگون، زبان جدید یاد می گیرند. یادگیری زبان جدید خالی از لطف نیست. وقتی شما یک زبان جدید یاد می گیرید، درهای دنیای جدید برای شما گشوده می شوند. در ادامه تعدادی از مزایای یادگیری زبان آلمانی را به شما می گوییم :

 1. یکی از مزایایی که این زبان دارد آسان بودن آن است. شما می توانید با تمرین در آن مهارت خوبی را کسب کنید.
 2. زبان آلمانی، زبان دانشمندان و مخترعان بزرگ است. شما با یادگیری این زبان می توانید کتاب ها را به زبان اصلی بخوانید.
 3. شما با یادگیری این زبان می توانید برای تحصیلات تکمیلی مهاجرت کنید.
 4. همانطور که می دانید زبان های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی بسیار پرطرفدار هستند. همچنین علاوه بر آلمان در کشورهای دیگر نیز می توانید از این زبان استفاده کنید.

چگونه می توان زبان آلمانی را سریع تر یاد گرفت ؟

قطعا بودن یک مدرس در کنارتان بسیار مفید خواهد بود و روند یادگیری را سریع تر می کند. شما می توانید برای لغات رمزگذاری کنید. یکی دیگر از راه های یادگیری این است که کلمات و اصطلاحات دشوار را روی کاغذ بنویسید و آنها را در مسیرهای پر رفت و آمدتان مثلا جلوی آینه بچسبانید. این گونه هر وقت به آن لغت نگاه می کنید آن را مرور می کنید و بعد از مدتی آن را یاد می گیرید و این لغات سخت در ذهن تان تثبیت می شوند. امروزه با پیشرفت فضای مجازی بستر بسیار خوبی برای آموزش فراهم شده است. شما می توانید ویدئوهای کوتاه ببینید و یا پادکست هایی در این زمینه بشنوید. خواندن متن های کوتاه و کتاب های داستان به این زبان را فراموش نکنید. اگر شما هم می خواهید زبان آلمانی را اصولی یاد بگیرید و در شهر شیراز زندگی میکنید، پیشنهاد ما آموزشگاه پارسا است. موسسه پارسا با اساتید متخصص، محیطی مناسب و متد های به روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفید و کاربردی درباره ی زبان آلمانی به شما بدهیم. شما را با سطوح مختلف و الفبای آن آشنا کردیم و یک سری راهکار برای بهتر یاد گرفتن این زبان به شما دادیم. اگر سوال و ابهامی برایتان وجود دارد، حتما آن را بپرسید، سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان به آن پاسخ دهیم.

دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی رایگان رزرو کنید

 1. جلسه اول رایگان
 2. تضمینی با ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
 3. توسط استاد تحصیل کرده آلمان
 4. با جدیدترین متد آموزشی
 5.  با موبایل خود به کلاس بیایید
 6. آموزش با موسیقی و بر اساس بروزترین متد روز دنیا( برای اولین بار در ایران)

پس از رزرو رایگان کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.