برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

خانه‌ها در آلمان چگونه است؟

آنچه می توانید در هنگام بازدید از یک خانه سنتی آلمانی انتظار داشته باشید

چه قصد مهاجرت به آلمان را داشته باشید و چه قصد بازدید از خانه شخصی را دارید، بهتر است با خانه آلمانی آشنا باشید. خانه های آلمانی می توانند بسیار منحصر به فرد و در عین حال سنتی باشند. یادگیری در مورد خانه های آلمانی چیزی فراتر از دانستن اینکه مبلمان یا چیدمان چگونه است است. این نگاهی اجمالی به زندگی روزمره مردم آلمان است. بنابراین، در اینجا چیزی است که باید در یک خانه معمولی آلمانی انتظار داشته باشید. شاید این به شما انگیزه دهد تا به تسلط آلمانی پیشرفت کنید .

شما میتوانید با کمک تیم مدرسان متخصص موسسه زبان پارسا، زبان آلمانی را بهتر از هر کسی بیاموزید. پارسا بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی در شیراز است.

آگاهی برق آلمان در خانه

آپارتمان ها در آلمان با لوازم خانگی مبله نمی شوند. بنابراین، اگر با وسایل خود جابه‌جا می‌شوید، به خاطر داشته باشید که در سیستم الکتریکی تفاوت‌هایی وجود دارد. آلمان از سیستم متریک استفاده می کند. و پریزها دوشاخه اروپایی دارند. این بدان معنی است که لوازم خانگی آمریکایی یا انگلیسی به آداپتور نیاز دارند. ولتاژ آلمان 220 تا 240 ولت است و وسایل آمریکایی معمولاً 110 ولت ساخته می شوند.

تلویزیون های ساخته شده در آمریکا در آلمان یا در هیچ کجای اروپا کار نمی کنند. تلویزیون های بریتانیایی در آلمان کار خواهند کرد، اما تنها پس از تنظیمات، و همچنین مشکل با دوشاخه وجود دارد. آلمان از تلویزیون های سیستم PAL B استفاده می کند. اگر مجموعه‌ای از دی‌وی‌دی‌ها را می‌آورید، به یک چیپ نصب شده نیاز دارند، زیرا در دستگاه‌های اروپایی پخش نمی‌شوند. کامپیوترها معمولاً فقط به یک آداپتور نیاز دارند.

همه چیز را در مورد خانه آلمانی بیاموزید

اجاره خانه آلمانی

سریعترین راه برای یافتن مکان از طریق یک مشاور املاک است. اما، آنها ممکن است به اجاره سه ماه پیش نیاز داشته باشند. این علاوه بر سپرده امنیتی شما است. آنها از همه چیز، از جمله موارد قانونی، مراقبت خواهند کرد. همچنین می توانید لیست روزنامه ها را بررسی کنید یا وب سایت های اجاره ای را در اینترنت جستجو کنید.

آپارتمان های اجاره ای در آلمان معنای جدیدی به اصطلاح "غیر مبله" می دهد. این فقط نبود یک کاناپه راحت در اتاق نشیمن نیست. بدون اثاثیه در آلمان به این معناست که کابینت در آشپزخانه وجود نداشته باشد، لوازم خانگی وجود نداشته باشد، و حتی گاهی اوقات هیچ یراق آلاتی برای وسایل وجود ندارد. قبل از امضای اجاره نامه برای یک خانه آلمانی بدون اثاثیه، مطمئن شوید که شرایط را به طور کامل مطالعه کرده اید.

اندازه و چیدمان خانه معمولی آلمانی

آپارتمان های مرکز شهر آلمان ممکن است کمی کوچکتر از آمریکا باشند. در همین حال، خانه های آلمانی اتاق های بزرگ تری دارند. برخی از آپارتمان‌های سنتی قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، خانه‌ها و خانه‌های کلبه‌ای که در باواریا و سایر بخش‌های آلمان یافت می‌شوند، می‌توانند به‌ویژه جادار باشند.

علاوه بر این، نزدیکی روابط خوب با همسایگان را یک ضرورت مطلق می کند. اگر مهمانی می‌گیرید، مطمئن شوید که صدایتان زیاد نیست. همسایگان آلمانی شما ممکن است به این سروصدا اهمیت دهند. ساکنان جدید باید در صورت امکان از همسایگان خود دعوت کنند تا از آنها بازدید کنند. اما، مداخله گر به نظر نرسید - ادب با همسایگان قابل انتظار است، اما نزدیکی نه.

مالکیت خانه آلمانی در مقابل اجاره

مالکیت خانه در آلمان کمتر از سایر نقاط جهان غرب رایج است. حدود 43 درصد از آلمانی ها صاحب خانه هستند، در مقابل 62 درصد در ایالات متحده و 65 درصد در بریتانیا. اکثر آلمانی ها اجاره می دهند و 25 تا 33 درصد از درآمد خالص خود را صرف مسکن می کنند. مستاجران از حمایت قانونی قابل توجهی برخوردار هستند. در نتیجه، صاحبخانه‌ها ممکن است نسبت به مستاجرینی که مایل به پذیرش آن‌ها هستند تا حدودی انتخاب‌کننده باشند.

خانه ها و آپارتمان های آلمانی همیشه به خوبی نگهداری می شوند. آلمانی ها خیلی به خانه افتخار می کنند. آنها معمولاً نه تنها به خانه، بلکه به منطقه ای که در آن قرار دارد نیز افتخار می کنند. طبق قانون، صاحبان خانه های آلمانی باید پیاده روهای جلوی خانه خود را تمیز نگه دارند. این تمیزی قطعاً می تواند یک خانه آلمانی را دوست داشتنی تر کند.

این یک خانه سنتی آلمانی است

Zimmer Frei یا یک هاستل آلمانی؟

حتی اگر قصد مهاجرت به آلمان را ندارید، اقامتگاه‌های معمولی در آلمان برای سفر وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

«Gasthaus» معمولاً یک هتل است و گزینه گران‌تری است. "Hotel Garnis" هتل‌های کوچکی هستند که صبحانه می‌خورید، اما شام نمی‌خورید. اگر می خواهید در یک بار/ مسافرخانه بمانید، معادل آلمانی آن "Gasthof" است. این یک گزینه هیجان انگیز و ارزان است. و در نهایت، "Pensionen" یک تجربه معتبر آلمانی را ارائه می دهد. این اقامتگاه‌های سبک B&B معمولاً خانوادگی هستند، بنابراین می‌توانید با مردم محلی واقعی آلمان آشنا شوید. آنها افراد مناسبی برای تمرین مهارت های زبان آلمانی شما هستند .

اگر در تلاش برای یافتن محل اقامت در آلمان هستید، همیشه به دنبال تابلویی باشید که روی آن نوشته شده است "Zimmer Frei". این به "اتاق در دسترس" در انگلیسی ترجمه می شود. این علامت را در آلمان زیاد خواهید دید. اما، مطمئنا، دیگر نیازی نیست که اینگونه اقامتگاه های موجود را دنبال کنید. همیشه می توانید به صورت آنلاین نگاه کنید یا در مورد هتل ها در دفاتر گردشگری بپرسید.

در نهایت، همیشه می توانید یک هاستل ارزان آلمانی را انتخاب کنید. انجمن خوابگاه جوانان آلمان (DJH, Deutsches Jugendherbergswerk) مراکز معتبری را اداره می کند. برای دسترسی به خوابگاه های جوانان باید به عنوان عضو IYHA (انجمن بین المللی خوابگاه جوانان) ثبت نام کنید.