برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

تدریس آیلتس در شیراز دوره های آیلتس در شیراز

تدریس آیلتس در شیراز دوره های آیلتس در شیراز
تدریس آیلتس در شیراز دوره های آیلتس در شیراز موسسه زبان پارسا شیراز

تدریس آیلتس و دوره آیلتس شیراز، مرکز تخصصی آموزش آیلتس با اساتید حرفه ای

در این نوشتار به معرفی دوره صفر تا صد آیلتس به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا شیراز می پردازیم همین حالا عضو گروه واتس‌اپ انگلیسی و آیلتس شوید.

گروه WhatsApp آموزش آیلتس در شیراز:

پیج اینستاگرام آموزش آیلتس در شیراز:

Table of Contents

مدت زمان دوره آیلتس در شیراز

این دوره در ۳۰ جلسه بمدت کمتر از ۴ ماه توسط دو استاد برتر کشور، توسط موسسه زبان پارسا در زمینه تدریس تخصصی آیلتس شیراز برگزار می گردد. دوره آیلتس که شامل سه دوره ده جلسه ای پیوسته می باشد کلیه مهارت های مورد نیاز آیلتس را از پایه تا پیشرفته برای نمره ۷ به شما عزیزان آموزش می دهد و این دوره شامل یک آزمون Mock رایگان نیز می باشد و در انتهای دوره به کلیه دانشجویان مدرک پایان دوره از طرف موسسه پارسا اعطا می گردد. 

۶ مزیت اصلی دوره آیلتس در شیراز موسسه پارسا

  1. این دوره به روش ELS آمریکا تدریس می شود و در آن از منابع منحصر بفرد ELS آمریکا که بصورت اختصاصی در اختیار ما قرار دارد و حتی قابل دسترسی در سایت آمازون نیز نمی باشد، استفاده می گردد.
  2. هر کلاس ۱ ساعت ۳۰ دقیقه ای این دوره بصورت دو استاده و دو ۴۵ دقیقه پیوسته برگزار می گردد تا اساتید با توجه به حوزه تخصصی خودشان در هر مهارت آیلتس، کلاس بالاترین بازدهی را برای دانشجو داشته باشد.
  3. متقاضیان این دوره تنها با داشتن دانش زبانی در حد مقدماتی و بدون نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح قادر به شرکت در این دوره فشرده شده، تنها در ۳۰ جلسه و به مدت کمتر از ۴ ماه برای رسیدن به نمره ۷ آیلتس می باشند. در نتیجه این دوره نیاز به دوره Pre-IELTS ندارد.
  4. در این دوره تمامی مهارت‌های آیلتس برای هر دو نوع آیلتس، چه جنرال و چه آکادمیک تدریس می شود.
  5. همچنین در ابتدای دوره، گرامر مورد نیاز برای آیلتس بصورت کاملا ساده و قابل فهم در کنار چهار مهارت Speaking, Reading, Writing و Listening تدریس می شود.
  6. در این دوره با تمامی استراتژی های مدیریت زمان در هر ۴ مهارت آیلتس که برگرفته از تخصص و تجارب اساتید ما و روش ELS آمریکا می باشد، بطور تخصصی و حرفه ای آشنا خواهید شد.
  7. چرا آیلتس موسسه زبان پارسا پرطرفدار است؟ آموزش تخصصی آیلتس در شیراز

رضایت زبان آموزان از دوره های آیلتس در شیراز

رضایت زبان آموزان از دوره های آیلتس در شیراز

زبان آموزان دوره آیلتس درباره ما چه نظری دارند؟

اساتید دوره آموزش آیلتس با متد ELS در شیراز

 معلم خصوصی آیلتس معلم خصوصی آیلتس به کسانی توصیه می شود که برای آزمون وقت کمی دارند و می خواهند تمام وقت کلاس در اختیار خودشان باشد. همچنین ببینید: یک مدرس حرفه‌ای آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟ بهترین استاد آیلتس موسسه آیلتس پارسا از سال 1380 همواره مدرسان حرفه ای و مجرب را برای آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس به کار گرفته است. اگر جای شاگردان IELTS بودم این سوال‌ها را از استاد می‌پرسیدم!

کتاب ها و جزوه تدریس آیلتس منابع آزمون آيلتس 

منابع آزمون آیلتس بر اساس استانداردهای بین المللی معرفی می گردند و شما باید در مهارت هایی در حد استاندارد را کسب کرده باشید در این نوشته می توانید با منابع آشنا شوید.  در این مقاله توضیحات کاملی درباره منابع ازمون آیلتس داده شده است. جزوه های اختصاصی و منابع مفید در کلاس معرفی می شوند

تدریس آیلتس در شیراز به صورت حضوری و آنلاین

آموزش آنلاین : دارد آموزش حضوری : دارد برای اطلاع از جدیدترین نرخ هزینه تدریس آیلتس در شیراز و شهریه کلاسهای خصوصی ، شهریه کلاسهای فشرده آیلتس در شیراز لطفا به لینک مراجعه کنید.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در شیراز

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) با مجوز رسمی از سازمان فرهنگ و ارشاد  دوره های آنلاین آمادگی آزمون آیلتس برای متقاضیان محترم را در سراسر کشور برگزار می کند با مراجعه به دپارتمان آیلتس ثبت نام خود را به رایگان رزرو کنید همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09013443574 تماس بگیرید یا در واتساپ برایمان پیام بگذارید.

کلاس آیلتس در شیراز

اگر در شیراز هستید  دوره های حضوری آمادگی آزمون آیلتس تضمینی در شیراز برای متقاضیان محترم را برگزار می کنیم به وبسایت موسسه زبان پارسا رجوع کنید. و ثبت نام خود را به رایگان رزرو کنید با ثبت نام در موسسه زبان پارسا  شما حق انتخاب گذراندن کلاسها در دو حالت حضوری و غیر حضوری به صورت آنلاین را خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09013443574 تماس بگیرید.

چگونه در مقابل تبلیغات فریبنده از وقت و جیبم مواظبت کنم! بررسی تبلیغات فریبنده آیلتس

چگونه از تبلیغات فریبنده دوره‌های آیلتس در شیراز در امان باشیم؟

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتس IELTS (International English Language Testing System) معروف ترین آزمون زبان انگلیسی جهان برای تحصیلات تکمیلی و مهاجرت می باشد. برای اطلاعات بیشتر مقاله آزمون آیلتس چیست ؟ را ببینید.

آزمون آیلتس چیست؟

کاربرد آزمون IELTS

آزمون آیلتس معمولا برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان و تحصیلات تکمیلی می باشد. کاربرد آزمون آیلتس IELTS :

انواع آزمون ایلتس

دو نوع کلی آزمون جنرال آیلتس و آزمون آکادمیک آیلتس داریم. میتوانید از خدمات مشاوره ای موسسه زبان پارسا بهره مند شوید. انواع آزمون آیلتس و مراحل گرفتن مدرک آیلتس IELTS

 

نتایج آزمون آیلتس

در اینجا برای شما راهنمای کاملی از روش های بدست آوردن نتایج امتحان آیلتس را قرا داده ایم هم اکنون پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. کارنامه و نتایج آیلتس

نمونه سوال آیلتس

در اینجا منبعی غنی از نمونه سوالات آزمون آیلتس را قرار داده ایم در صورت تمایل می توانید با تماس با موسسه از امکانات بشتری بهرهمند شوید. آزمون آیلتس گستره ای از سوالات ساده تا سخت را شامل می شود و نمره ی هر قمست آن بین صفر تا 9 قرار دارد و نمره کلی و نهایی شما میانگین نمرات شما می باشد.

مراکز برگزاری آزمون

در شهرهای بزرگی مثل تهران شیراز اصفهان مشهد و کشورهای همسایه ایران مراکز معتبر آزمون آیلتس قرار دارد. برای اطلاع از مراکز برگزاری آزمون این نوشته را مطالعه کنید.

آموزش آیلتس در شیراز

تجربیات آزمون آیلتس، چکلیست آمادگی آزمون آیلتس

اطلاع از تجربیات و موفقیت های سایر آزمون دهنده های آیلتس به شما کمک می کند تا با مهارت بالاتری به این آزمون بپردازید. چکلیست آمادگی آزمون آیلتس مواردی که قبل از شرکت در آزمون IELTS باید دانست!

مراحل آزمون آیلتس

مراحل آمادگی برای آزمون آیلتس و مراحل رفتن مدرک آیلتس را در اینجا برای شما عزیزان شرح داده ایم. برای اطلاعات بیشتر مقاله تکمیلی را بخوانید.

آزمون ماک IELTS

بعد از شرکت در دوره های آمادگی امتحان آیلتس و یا درصورتی که ازمهارت های ابتدایی بهره مند هستید میتوانید قبل از آزمون اصلی در امتحان آزمایشی شرکت کنید. در این مقاله توضیحات کامل درباره آزمون ماک آیلتس داده شده است

تاریخ آزمون آیلتس

امتحان آیلتس در شهرهای مختلف در تاریخ های تعیین شده برگزار می گردد در اینجا تاریخ آزمون آیلتس برای سال 2023 و 1401 را درج کرده ایم. (برای اطلاعات تکمیلی از تاریخ آزمون آیلتس به اینجا مراجعه نمایید)

هزینه آزمون آیلتس

نگرانی و کنجکاوید بدانید هزینه امتحان آیلتس چقدر می باشد در این قسمت سعی کرده ایم این دغدغه را برطرف سازیم. قیمت نهایی هر آزمون توسط سازمان سنجش اعلام میشود.هزینه شرکت در آزمون آیلتس در مراکز رسمی داخل کشور ،نسبت به خارج از کشور کمتر می باشد. (اطلاعات بیشتر درباره هزینه آزمون آیلتس در سایر کشورها را ببینید)

معنی نمرات آیلتس

شاید بخواهید بدانید آیلتس 7 به چه معناست و یا آیلتس 6 بیانگر چیست؟ در این مقاله آنالیز نمره ها قرار داده ایم (برای اطلاعات تکمیلی معنی نمرات آیلتس اینجا کلیک کنید)

 آیلتس چه معنی دارند؟

ثبت نام کلاس آیلتس

مراحل ثبت نام و شرایط ثبت نام در کلاس آیلتس در این بخش قرار دارد در صورت سوال با شماره 09013443574 موسسه پارسا تماس بگیرید. (اطلاعات بیشتر درباره ثبت‌نام کلاس آیلتس)

ثبت نام در دوره آموزش آیلتس در شیراز