چرا آیلتس موسسه زبان پارسا پرطرفدار است؟ آموزش تخصصی آیلتس در شیراز

چرا آیلتس موسسه زبان پارسا پرطرفدار است؟ آموزش تخصصی آیلتس در شیراز
چرا آیلتس موسسه زبان پارسا پرطرفدار است؟ آموزش تخصصی آیلتس در شیراز موسسه زبان پارسا

تدریس آیلتس و دوره آیلتس شیراز، مرکز تخصصی آموزش آیلتس با اساتید حرفه ای


در این نوشتار به معرفی دوره صفر تا صد آیلتس به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا می پردازیم همین حالا عضو گروه واتس‌اپ انگلیسی و آیلتس شوید.

این دوره در ۳۰ جلسه بمدت کمتر از ۴ ماه توسط دو استاد برتر کشور، توسط موسسه زبان پارسا در زمینه تدریس تخصصی آیلتس شیراز برگزار می گردد.

دوره آیلتس که شامل سه دوره ده جلسه ای پیوسته می باشد کلیه مهارت های مورد نیاز آیلتس را از پایه تا پیشرفته برای نمره ۷ به شما عزیزان آموزش می دهد و این دوره شامل یک آزمون Mock رایگان نیز می باشد و در انتهای دوره به کلیه دانشجویان مدرک پایان دوره از طرف موسسه پارسا اعطا می گردد. 

مزایای منحصر بفرد  دوره صفر تا صد آیلتس در موسسه پارسا می پردازیم:

۱) این دوره به روش ELS آمریکا تدریس می شود و در آن از منابع منحصر بفرد ELS آمریکا که بصورت اختصاصی در اختیار ما قرار دارد و حتی قابل دسترسی در سایت آمازون نیز نمی باشد، استفاده می گردد.

۲) هر کلاس ۱ ساعت ۳۰ دقیقه ای این دوره بصورت دو استاده و دو ۴۵ دقیقه پیوسته برگزار می گردد تا اساتید با توجه به حوزه تخصصی خودشان در هر مهارت آیلتس، کلاس بالاترین بازدهی را برای دانشجو داشته باشد.

۳) متقاضیان این دوره تنها با داشتن دانش زبانی در حد مقدماتی و بدون نیاز به شرکت در آزمون تعیین سطح قادر به شرکت در این دوره فشرده شده، تنها در ۳۰ جلسه و به مدت کمتر از ۴ ماه برای رسیدن به نمره ۷ آیلتس می باشند. در نتیجه این دوره نیاز به دوره Pre-IELTS ندارد.

۴) در این دوره تمامی مهارت‌های آیلتس برای هر دو نوع آیلتس، چه جنرال و چه آکادمیک تدریس می شود.

۵) همچنین در ابتدای دوره، گرامر مورد نیاز برای آیلتس بصورت کاملا ساده و قابل فهم در کنار چهار مهارت Speaking, Reading, Writing و Listening تدریس می شود.

۶) در این دوره با تمامی استراتژی های مدیریت زمان در هر ۴ مهارت آیلتس که برگرفته از تخصص و تجارب اساتید ما و روش ELS آمریکا می باشد، بطور تخصصی و حرفه ای آشنا خواهید شد.

تخفیف فقط تا عید سعید فطر
تخفیف فقط تا عید سعید فطر