برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

چگونه در مقابل تبلیغات فریبنده از وقت و جیبم مواظبت کنم! بررسی تبلیغات فریبنده آیلتس

چگونه در مقابل تبلیغات فریبنده از وقت و جیبم مواظبت کنم! بررسی تبلیغات فریبنده آیلتس
چگونه در مقابل تبلیغات فریبنده از وقت و جیبم مواظبت کنم! بررسی تبلیغات فریبنده آیلتس موسسه زبان پارسا

متاسفانه به دفعات دیده شده که دیگر رقبا بارها از کلمه تضمین یک نمره خاص برای داوطلب صحبت می کنند و در جواب بایستی گفت که آزمون آیلتس همچون آزمون کنکور سراسری دانشگاه ها می باشد که همه چیز بستگی به خود فرد داوطلب دارد و اگر فرد داوطلب در روز امتحان مریض شد و یا اینکه به هر دلیلی از پاسخ دادن به سوالات امتناع کرد، چگونه می توان ایجاد تضمین برای یک نمره خاص نمود.

در خصوص خرید و فروش مدرک آیلتس حتی با ادعای استعلام از سایت مرجع بایستی گفت که متاسفانه دلالان با طراحی سایت‌هایی شبیه به سایت مرجع اقدام به صدور مدرک آیلتس و استعلام آنها در این سایت های شبه اصلی می کنند و در صورت احراز تقلبی بودن مدرک آیلتس داوطلب، وی تا ۱۰ سال در بلک لیست قرار می گیرد و هیچ راهی جز ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس از طریق مراکز قانونی و رسمی برگزاری آزمون آیلتس وجود ندارد.

تکیه بر داشتن دانش زبان انگلیسی در آیلتس به تنهایی کافی نیست و بایستی داوطلبان در مراکز آموزشی معتبر همچون موسسه پارسا، استراتژی های مدیریت زمان را آموزش ببینند.

داوطلبان بایستی در دوره هایی شرکت کنند که به موازات امتحانات آیلتس بروز شوند چراکه آزمون های آیلتس در هر دوره بروز می شوند و دوره هایی که به این امر توجه نکنند داوطلب را موفق نخواهند کرد که خوشبختانه به این مهم در دپارتمان آیلتس موسسه پارسا بسیار توجه می شود.

متاسفانه در میان رقبا بسیار دیده شده است که دوره آیلتس را به دو قسمت Pre-IELTS و IELTS تقسیم می کنند که این کار علاوه بر طولانی تر شدن دوره، بار مالی را نیز برای داوطلبین ایجاد می کند، اما این مهم در موسسه پارسا تا حد توان فشرده شده و در ۳۰ جلسه بصورت تنها یک دوره IELTS انجام می‌گردد.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در شیراز
موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) با مجوز رسمی از سازمان فرهنگ و ارشاد  دوره های آنلاین آمادگی آزمون آیلتس برای متقاضیان محترم را در سراسر کشور برگزار می کند با مراجعه به دپارتمان آیلتس ثبت نام خود را به رایگان رزرو کنید همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09013443574 تماس بگیرید یا در واتساپ برایمان پیام بگذارید.