برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

زبان آموزان دوره آیلتس درباره ما چه نظری دارند؟

زبان آموزان دوره آیلتس درباره ما چه نظری دارند؟
زبان آموزان دوره آیلتس درباره ما چه نظری دارند؟ موسسه زبان پارسا

دانشجویان آیلتس در مورد ما چه نظری دارند؟ با توجه به نظرسنجی انجام شده از دانشجویان دوره آیلتس در دوره‌های گذشته موسسه پارسا همه‌ی آنها نظرات زیر را به ما ارائه دادند:

1) جو کاملاً دوستانه‌ای که در کلاس ها کم می باشد باعث میشود که دانشجویان بازدهی آنها در سر کلاس بالاتر رفته و قدرت یادگیری آنها افزایش یابد.

2) در دوره های آیلتس موسسه پارسا اساتید تلاش می‌کنند تا از زیاد گویی بپرهیزند و تنها به مطالبی که هم برای دوره آیلتس مفید می باشد و هم برای بحث مهاجرت دانشجویان مفید میباشد بپردازند.

3) یکی از مواردی که دانشجویان دوره آیلتس در دوره‌های گذشته موسسه پارسا به آن اشاره می‌کنند دو استاد بودن کلاس های هاینس می باشد که همگی آنها می دانم با توجه به تخصص خودشان تنها تدریس اسکیل های مورد تخصص خودشان را بر عهده دارند.

4) از دیگر نقاط قوتی که دانشجویان دوره‌های گذشته موسسه پارسا به آن تاکید می کند امتحانات کاربردی هست که اساتید این دوره تقریباً هر جلسه برگزار می کنند تا علاوه بر جهت گیری کلاس نقاط ضعف و قوت دانشجویان را متوجه شوند و ابتدا به خود دانشجو گوشزد کنند و سپس کلاس را به جهتی ببرند که نقاط ضعف دانشجو تبدیل به نقاط قوت شود.

5)  همچنین بعد از نظرسنجی از دانشجویان ادوار گذشته دوره IELTS در موسسه پارسا همگی بر این مهم اذعان داشتند که در این دوره ها به مطالب اساسی و به دور از هیچگونه حاشیه اشاره می‌شود و همچنین یکی از مزیت‌های بسیار حائز اهمیت در این دوره نبود دوره Pre-IELTS می باشد که از سطح پایه تا سطح پیشرفته برای نمره ۷ آکادمیک می توانند مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش ببینند که حدود سه ماه و نیم بطول می انجامد و همچنین این مطلب برای دانشجویان و عزیزانی که کمبود وقت دارند بسیار موثر می باشد.

6) با توجه به تجربه کسب شده از دانشجویان دوره‌های گذشته ذکر این نکته ضروری می باشد تمامی دانشجویان دوره آیلتس موسسه پارسا می توانند بلافاصله بعد از اتمام این دوره در آزمون آیلتس ثبت نام کرده و تا نمره ۷ آکادمیک را به راحتی کسب کند.

7) تجربه دانشجویان ما از دوره‌های گذشته آیلتس که در موسسه پارسا برگزار شده است به ما این نکته را می گوید که دوره های آیلتس که در موسسه پارسا برگزار می شوند با دوره‌های گذشته یکسان نبوده و هر دوره نسبت به دوره گذشته دارای مطالب آپدیتی می باشد که این امر در کنار منابع منحصربه‌فرد این دوره که کتاب ها و روشهای ELS آمریکا می باشد دانشجویان را به سرعت به سمت نمره هدف خود که تا نمره ۷ آکادمیک می باشد در کوتاه ترین زمان ممکن سوق می دهد.

8) یکی از نکات بسیار مهمی که کلیه دانشجویان در پایان دوره آن را باعث پیشرفت خود می دانند وجود تعداد کم دانشجویان حداکثر ۸ الی ۱۰ نفر در هر کلاس آیلتس می باشد که این امر هم به بازدهی بالای کلاس ها کمک می کند و همچنین باعث ایجاد کار تیمی و استفاده دانشجویان از دامنه لغات یکدیگر نیز می شود.

9) از دیگر نقاط قوت دوره های آیلتس در موسسه پارسا به روش ال اس آمریکا تنها درسی جلسه که کلی دانشجویان ادوار گذشته این دوره به آن ازعان می کنند  امتحان ماک در پایان دوره می باشد که دانشجویان می توانند با هزینه بسیار کم و شرایطی تقریباً یکسان با آزمون آیلتس خود را و دانش خود را بسنجند و در خصوص زمان ثبت نام جهت آزمون اصلی تصمیم گیری نهایی کنند.

10) ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت و ضروری است که دانشجویان ما که مهاجرت کرده اند همیشه این نکته را حائز اهمیت می دانند که تمامی مطالب تدریس شده در کلاس های آیلتس در موسسه پارسا کاربردی بوده و تنها به دوره آیلتس و امتحان IELTS محدود نمی شوند و حتی در بعد از زمان مهاجرت دانشجویان بسیار کاربردی بوده و جوابگوی نیازهای آنها در کشورهای خارجی می باشد. امیدواریم که شما نیز به یکی از دانشجویان دوره آیلتس تنها در 30 جلسه از پایه تا پیشرفته به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا بپیوندید و تجربه های بسیار خوبی را کسب کنید. به امید دیدار شما در موسسه پارسا.