اگر جای شاگردان IELTS بودم این سوال‌ها را از استاد می‌پرسیدم!

اگر جای شاگردان IELTS بودم این سوال‌ها را از استاد می‌پرسیدم!
اگر جای شاگردان IELTS بودم این سوال‌ها را از استاد می‌پرسیدم! موسسه زبان پارسا شیراز

اگر جای دانشجویان دوره آمادگی آیلتس بودم این سوال ها را از استاد می پرسیدم؟

این مطلب درباره پاسخ به سوالات رایج دانشجویان در دوره آمادگی آیلتس می باشد. در این مطلب به سوالاتی مانند تفاوت بین آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال، نمره مورد نیاز برای بحث های مختلف، انتخاب سنتر آزمون آیلتس، نحوه تقویت لیسنینگ و ریدینگ، دانستن گرامر و استفاده از منابع مختلف و مدیریت زمان در مباحث ریدینگ و رایتینگ پاسخ داده شده است. در نهایت، دوره های آمادگی آیلتس در موسسه پارسا با استفاده از روش ELS آمریکا توصیه شده است.

1) تفاوت بین آیلتس آکادمی و آیلتس جنرال در چیست؟ شاید این سوال بسیاری از دانشجویان متقاضی دوره های آیلتس باشد. تفاوت بین آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال در رایتینگ و در تسک شماره یک در آیلتس آکادمیک نیاز هست که یک گراف را تحلیل کنیم اما در بحث آیلتس جنرال نیاز هست که بر اساس موضوع درخواستی یک نامه را بنویسیم همچنین به طور کلی ریدینگ جنرال با ریدینگ آکادمیک متفاوت می باشد اما در کلیه ها مهارت ها شامل لیسنینگ و اسپیکینگ تفاوتی وجود ندارد.

2) برای بحث مهاجرتی و کاری و همچنین برای بحث ادامه تحصیل چه نمره‌ای به طور کل مورد نیاز می باشد؟ توجه داشته باشید که هر کشور برای بحث کاری و مهاجرت و همچنین هر دانشگاه برای بحث ادامه تحصیل نیاز به نمره خاص خودشان را دارند ولی به صورت کلی و عمومی نمره 5 تا 6.5 چه برای بحث کاری و مهاجرت و چه برای به ادامه تحصیل مورد قبول کلیه کشورها و دانشگاه ها می باشد.

3) کدام سنتر را برای آزمون آیلتس انتخاب کنیم و آیا تفاوتی بین این سنتر ها وجود دارد و یا نه؟ در واقع بایستی گفت که هیچ گونه تفاوتی از نظر کیفیت امتحان آیلتس در میان سنتر های مختلف وجود ندارد همچنین این در بحث نمره دهی کلیه اسکیل ها در هر سنتری هیچگونه تفاوتی با دیگر سنتر ها نیست تنها ممکن است در بعضی اسکیل ها همچون اسپیکینگ سلیقه ممتحن لحاظ گردد است که با توجه به کیفیت بالای امتحان آیلتس در کل این سنتر ها تلاش می گردد این تفاوت سلیقه به حداقل برسد.

4) دانستن گرامر تا چه حد و چه مقدار در امتحان آیلتس می تواند موثر باشد؟ برای درست صحبت کردن و همچنین درست نوشتن در اسکیل های اسپیکینگ و رایتینگ دانستن حد معقولی از گرامر حائز اهمیت می باشد.

5) آیا می توان آیلتس را به صورت خودخوان و بدون نیاز به دوره و اساتید مجرب تنها در منزل آموزش دید؟ بایستی گفت خیر، چرا که چرا که مدیریت زمان و همچنین دانستن و استفاده به موقع از روش ها و استراتژی های آیلتس از داشتن یک دامنه لغات وسیع، بسیار حائز اهمیت تر می باشد که تمامی این موارد تنها در دوره های آیلتس و توسط اساتید مجرب آموزش داده خواهند شد همچنین شرکت در کلاس ها باعث افزایش انگیزه و حتی ایجاد یک حس رقابت در میان دانشجویان در جهت پیشرفت دانش زبان انگلیسی آنها نیز می شود.

6) چه کار کنیم که روان و بدون وقفه صحبت کنیم؟ برای این منظور می بایست در دوره های آیلتس از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه به روش ELS آمریکا را در موسسه پارسا و زیر نظر اساتید مجرب آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی، کلیه استراتژی ها و متد های لازم را یاد بگیرید تا بتوانید ساده و روان و بی‌وقفه انگلیسی صحبت کنید.

7) برای تقویت لیسنینگ در آزمون آیلتس چه کار کنیم؟ برای جواب دادن به این سوال که بایستی بگوییم که شما نیاز دارید در در دوره های آیلتس از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا و زیر نظر اساتید مجرب آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی کلیه استراتژی ها و متدهای لازم را آموزش ببینید.

8) چگونه در مدت زمان اندک به سوالات ریدینگ پاسخ دهیم؟ لازم به یادآوری است که مبحث ریدینگ نیازمند یادگیری استراتژی و متدهای مدیریت زمان می باشد که این امر به اندازه داشتن یک دامنه لغات در سطح متوسط مهم و ضروری است. همچنین در دوره های آیلتس از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا زیر نظر اساتید مجرب آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی، کلیه متد ها و استراتژی های لازم در جهت مدیریت زمان در مبحث ریدینگ به شما آموزش داده خواهد شد و همچنین در هنگامی که به هر دلیل زمان کم بیاورید در امتحان آیلتس، استراتژی های لازم در جهت نجات خودتان از این وضعیت بحرانی در کمترین زمان ممکنکمتر از 30 ثانیه ای استراتژی های لازم را فراخواهید گرفت.

9) در مبحث رایتینگ مدیریت زمان چگونه است و تعداد کلمات مورد نیاز برای حرکت اسکیل و نحوه محاسبه و مدیریت آن چگونه می باشد؟ دوره های آیلتس از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا و زیر نظر اساتید مجرب آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی به شما مبحث رایتینگ را به راحت ترین شکل ممکن آموزش می دهند همچنین نحوه محاسبه و مدیریت تعداد لغات و مدیریت زمان در مبحث رایتینگ را به شکلی که در سر جلسه آزمون آیلتس برای شما ایجاد استرس و اضطراب نکند را آموزش می دهند.

10) آیا خواندن منابع مختلف و یادگیری روش های متفاوت در هر مهارت آیلتس به شما کمک می کند یا خیر؟ پیشنهاد ما به شما به عنوان دانشجوی دوره آیلتس شرکت کردن در دوره های آیلتس از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا و زیر نظر اساتید مجرب آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی می باشد همچنین پیشنهاد ما به شما این است که از منابع جانبی که در دوره ما تدریس نمی شوند استفاده نکنید و همچنین تنها به روش ها و استراتژی های ارائه شده در این دوره توجه لازم را داشته باشید، چرا که استفاده از منابع مختلف و همچنین یادگیری متد های متفاوت با دوره ما باعث ایجاد تداخل با منابع منحصر به فرد ELS آمریکا و همچنین متد ها و روش های تدریس شده در دوره ما می شود.

در انتها بایستی گفت که دوره های آیلتس از پایه تا پیشرفته تنها در 30 جلسه به روش های ELS آمریکا در موسسه پارسا که زیر نظر اساتید مجرب آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی در حال ارائه و انجام می باشد، حاصل تجربه چندین ساله ما و همچنین اساتید مجرب ما که تمامی آموزش ها را در خارج از کشور دیده اند می باشد.  همچنین با توجه به تجربه ای که ما از دانشجویان دوره‌های گذشته کسب نموده ایم، اثباتی بر تضمینی بودن دوره های ما در جهت کسب تا نمره ۷ در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال می باشد.

تخفیف فقط تا عید سعید فطر
تخفیف فقط تا عید سعید فطر