برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

یک مدرس حرفه‌ای آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک مدرس حرفه‌ای آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟
یک مدرس حرفه‌ای آیلتس چه ویژگی‌هایی دارد؟ موسسه زبان پارسا

یک مدرس حرفه ای آیلتس چه ویژگی هایی دارد؟

یک مدرس حرفه ای آیلتس می بایست از کلیه متدها و استراتژی های مورد استفاده در آیلتس که همگی به بحث مدیریت زمان برمی‌گردند، مطلع باشد. همچنین این یک مدرس حرفه ای آیلتس بایستی دوره آموزشی خود را با توجه به تجربه‌ای که از دانشجویان در دوره های مختلف کسب می‌کند، بروزرسانی نماید و این به روز رسانی شامل: امتحانات دوره ه ای، مطالب آموزشی،  متد ها و استراتژی ها، و همچنین نحوه برخورد با هر سطح دانشی از از دانشجویان دوره آیلتس می باشد. همچنین یک مدرس حرفه ای آیلتس بایستی با یک توانایی بالا در بحث کلاس داری بتواند یک جمع دوستانه را در میان دانشجویان دوره آیلتس برقرار کند تا دانشجویان بتوانند با یکدیگر به راحتی ارتباط برقرار کرده و این ارتباط را در در جهت پیشرفت دانش زبان انگلیسی سوق دهد.

یک مدرس حرفه ای آیلتس بایستی با امتحانات دوره ای که از دانشجویان آن به عمل می آورد آن ها را به طور مستمر ارزیابی نموده و با ایجاد یک رابطه دوستانه با دانشجویان این اجازه را به آنها بدهد که به راحتی دانشجویان بتوانند سوالات و مطالب مورد بحث خود را در هر لحظه و زمان از شبانه روز از استاد خود بپرسند همچنین لازم به ذکر است که در دوره از پایه تا پیشرفته آیلتس در ۳۰ جلسه به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا با توجه به بکارگیری دو استاد مجرب در بحث آیلتس تمامی این موارد به خوبی در دوره های آیلتس اجرا می شود. همچنین یک ویژگی حائز اهمیت برای یک مدرس حرفه ای آیلتس، تسلط کامل به تمامی مهارت های قابل عرضه در بحث آیلتس از جمله گرامر مورد نیاز، اسپیکینگ،  لیسنینگ، رایتینگ، و ریدینگ می باشد تا بتواند به هرگونه سوالات و درخواست های دانشجویان در بخش آیلتس جواب کافی و کامل را بدهد.

در نهایت یک مدرس حرفه ای آیلتس بایستی با توجه یکسان به کلیه دانشجویان دوره آیلتس حس تبعیض را در آنها از بین ببرد و با ایجاد یک رابطه دوستانه با دانشجویان آنها را در پیشرفت در این راه همراهی کند. همچنین یکی از وظایف مهم که کلیه اساتید با تجربه دوره آیلتس بایستی توجه ویژه به آن داشته باشند، از بین بردن حس ترس و اضطراب در دانشجویان از امتحان آیلتس می باشد که اساتید با تجربه می توانند با برگزاری امتحانات مرتبط و دقیقا مشابه آزمون اصلی و همچنین با دادن مشاوره به دانشجویان این حس را از آنها دور کنند.

لازم به یادآوری است که موسسه پارسا با بکارگیری دو استاد مجرب در بحث آیلتس که کلیه آموزش های این دوره را در خارج از کشور دیده اند و از منابع و روش های منحصر به فرد ELS آمریکا استفاده می کنند کلیه موارد ذکر شده در این مقاله را به خوبی برای دانشجویان رعایت می‌کنند و تلاش می‌کنند که دوره ۳۰ جلسه ای آیلتس به روش ELS آمریکا در موسسه پارسا با دوره های قبلی آن یکسان نبوده و دارای به‌روزرسانی‌هایی با توجه به تجربه کسب شده از دانشجویان دوره های قبلی داشته باشد و همواره اساتید ما در جهت محقق شدن نمره مناسب در آزمون آیلتس برای هر یک از دانشجویان تا نمره ۷ آیلتس تلاش خود را می‌کنند که این امر در بسیاری از دانشجویان دوره ها تاکنون محقق شده است.