برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز

زبان فرانسه، یکی از زبان‌های بسیار پرکاربرد و مطرح در سراسر جهان بوده و در بسیاری از مجامع بین‌المللی مانند سازمان ملل به‌عنوان زبان دوم شناخته می‌شود؛ از این رو بسیاری از افراد پس از یادگیری زبان انگلیسی به سراغ دوره آموزش زبان فرانسه و ثبت نام در آموزشگاه زبان فرانسه می‌روند.

 آموزش زبان فرانسه در شیراز و دیگر شهرها به‌واسطه تاثیر قابل توجه این زبان در مهاجرت‌های کاری و تحصیلی و همچنین افزایش فرصت‌های شغلی، از اهمیت بسیاری برخوردار است. یادگیری زبان فرانسوی در مقایسه با بسیاری از زبان‌های مطرح دیگر مانند آلمانی یا ایتالیایی تاحدودی آسان است؛ با این حال، یادگیری این زبان به نوع آموزش و آموزشگاه زبان فرانسه موردنظر بستگی دارد.

در این گزارش بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز معرفی شده است.

 مزایای یادگیری زبان فرانسه

در حال حاضر نزدیک به بیش از 220 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان فرانسه یعنی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد صحبت می‌کنند؛ با این حال، مزیت یادگیری زبان فرانسه تنها به این علت نبوده و مزایای بسیار دیگری نیز دارد که از جمله آن می‌توان به افزایش شانس پذیرش در فرصت‌های شغلی، کسب امتیاز مهم در اپلای دانشگاه‌ها، کمک به تقویت زبان انگلیسی و آشنایی با هنر و ادبیات جهان اشاره کرد.

 

چرا ثبت نام در آموزشگاه زبان فرانسه؟

ثبت نام در آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز و سایر شهرها در مقایسه با آموزش خودخوان و مستقل، روشی آسان‌تر و سریع‌تر برای یادگیری این زبان است؛ چرا که حضور یک معلم چه به صورت خصوصی و چه به صورت کلاس‌های جمعی و ترمیک، نقش قابل توجهی در بهبود یادگیری زبان­آموز دارد. به‌عنوان مثال، دانش آموز در تعامل با معلم می‌تواند اشکالات و سوالات خود را در اولین فرصت رفع کند؛ ضمن اینکه شرکت در کلاس‌های جمعی آموزش زبان فرانسه، امکان مکالمه و تعامل با دیگر زبان­آموزان و بهره‌مندی از تجربه‌های آنان را نیز فراهم می‌کند.

 

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه را چطور انتخاب کنیم؟

صرف ثبت نام در هر آموزشگاه زبان فرانسه برای یادگیری این زبان، کافی نبوده و زبان­آموزان پیش از اقدام برای ثبت نام باید پارامترها و فاکتورهای کیفی متعددی را برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در نظر داشته باشند که برخی از این نکات در ادامه بررسی شده است.

استفاده از منابع و کتب روز: در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز و سایر شهرها توجه داشته باشید که آموزشگاه مورد نظر به‌طور منظم، منابع و کتب آموزشی خود را به روز کرده و از جدیدترین کتاب‌های آموزش فرانسه استفاده کند. در حال حاضر کتاب Tendances و کتاب‌های Clé بهترین منابع در این حوزه هستند.

استفاده از متدهای روز: روش آموزش، از دیگر نکات مهم در یادگیری هر زبانی از جمله زبان فرانسه است؛ از این رو دقت کنید که آموزشگاه مورد نظر از متدهای آموزشی روز دنیا استفاده کند.

اساتید مجرب: بسیاری از زبان­آموزان برای بهره­گیری از یک استاد خبره و مجرب در آموزشگاه زبان فرانسه ثبت نام می‌کنند؛ از این رو حتما دقت کنید که آموزشگاه مورد نظر از تیم اساتید مجرب و متخصص در این حوزه بهره‌مند باشد.

تعیین سطح: همه زبان­آموزان قصد یادگیری زبان فرانسه از پایه را نداشته و ممکن است با مقدمات این زبان آشنایی داشته باشند؛ از این رو بهترین آموزشگاه زبان فرانسه باید تمام دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته زبان فرانسه را در برنامه خود داشته و با تعیین سطح، هر زبان­آموز را در ترم مناسب خود ثبت نام کند.

برنامه‌های جانبی: از دیگر ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز و سایر شهرها، ارائه برنامه‌های جانبی برای یادگیری این زبان، مانند دوره مکالمه زبان فرانسه، دوره چت فرانسه، دوره فشرده فرانسه و دوره یادگیری برای آزمون‌های مرتبط با این زبان است.

 

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز به کجا مراجعه کنیم؟

"آکادمی زبان پارسا در شیراز"، یک آموزشگاه مطرح و معتبر در زمینه آموزش زبان‌های خارجی از جمله زبان فرانسه است. این مجموعه دوره آموزش زبان فرانسه در شیراز را به دو شکل کلاس‌های ترمیک و خصوصی برای زبان­آموزان ارائه می‌دهد.

این آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز با بیش از دو دهه تجربه، انواع دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، اسپانیایی و عربی را با هدف ارتقای سطح علمی جامعه در حوزه زبان‌های خارجی برگزار می‌کند. با ثبت نام در دوره‌‌های آموزشگاه زبان پارسا می‌توان از خدمات ویژه این مجموعه مانند جدیدترین کتب و منابع، آزمون رایگان تعیین سطح، برگزاری کلاس‌ها به دو شکل حضوری و آنلاین، استفاده از اساتید مجرب و نیتیو فرانسوی‌الاصل و همچنین متدهای آموزشی روز دنیا بهره‌مند شد.

همواره دلایل متعددی برای آموختن یک زبان جدید وجود دارد. زبان فرانسه سال‌ها به عنوان زبان دوم دنیا بوده است. این زبان همچنان در بسیاری از کشورها دارای اهمیت چشمگیری است و پس از زبان انگلیسی بیشترین طرفدار را میان زبان آموزان دارد.

 بیش از 220 میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. صحبت کردن با زبان فرانسه امکان ادامه تحصیل در کشور فرانسه و دانشگاه‌های معروف و مدرسه‌های عالی بازرگانی و مهندسی این کشور را که جزو برترین موسسات آموزش عالی در اروپا و در کل جهان است فراهم می‌سازد. به دلیل رایگان بودن دانشگاه‌های دولتی در کشور فرانسه، این کشور سالانه پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان خارجی است.

روش‌های آسان برای یادگیری زبان فرانسوی

زبان فرانسه زبانی آسان برای فراگیری است. متدهای آموزشی جذاب بسیاری به منظور فراگیری کودکان و جوانان وجود دارد. همچنین با تلاش فراوان به سرعت می توان به سطح قابل قبولی از مکالمه فرانسوی دست یافت. همراهی با آموزشگاه پارسا در شیراز این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به دور از دغدغه‌های شهری در محیطی آرام، این زبان غنی و زیبا را فراگیرید. شیرازی‌ها که به دنبال مکان مناسبی برای تدریس زبان فرانسه در شیراز هستند باید درباره مراکز معتبر زبان آموزی و همینطور معلم زبان فرانسوی در شیراز تحقیق کاملی داشته باشند.

آموزش بهترین روش آموزش زبان فرانسه در شیراز

چنانچه شما قصد دارید برای مهاجرت و مصاحبه سفارت اقدام کنید پشت سر گذاشتن آزمون‌های جهانی زبان فرانسه الزامی است. دپارتمان زبان فرانسه موسسه زبان پارسا در شیراز با تجربه‌ای بیش از 20 سال در این زمینه می‌تواند راه را بر شما هموار کند. آموزش زبان فرانسه در شیراز ویژه دانشجویان دانشگاه‌های فرانسوی زبان سراسر دنیا چنانچه قصد دارید برای تحصیل در یکی از دانشگاه های کشورهای فرانسه زبان (فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا)اقدام کنید دپارتمان زبان فرانسه موسسه زبان پارسا شیراز با تجربه‌ای 20 ساله و دانش خود به کمک شما می‌آید.

 

شیرازی‌هایی که به دنبال آموزش زبان فرانسه هستند، حتما برای پیدا کردن بهترین مراکز یا بهترین مرکز در شیراز تحقیق می‌کنند. یکی از مراکز آموزش زبان در شیراز دپارتمان پارسا است. اساتید مجرب این آموزشگاه با داشتن سابقه کافی و به کارگیری ترفندهای آموزشی شرایطی را فراهم می‌کنند تا افراد در بازه زمانی مناسب، زبان مورد نظر خود را یاد بگیرند. هم اکنون مردم ساکن شیراز برای آموختن هر زبان خارجی، میتوانند به این مرکز مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

آموزشگاه پارسا با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان و با بهره گیری از اساتید فوق حرفه‌ای داخلی و خارجی کلاس‌های تدریس خصوصی آیلتس را بالاترین کیفیت ممکن برگزار می کند. اگر قصد دارید به دیگر کشورها سفر کنید، پیشنهاد می‌شود در کلاس‌های تدریس زبان فرانسه پارسا شرکت کنید.

آموزش زبان فرانسه در شیراز توسط موسسه زبان پارسا با حضور بهترین مدرسان فرانسوی جنوب کشور و اساتید نیتیو از کشور فرانسه 

در حال حاضر نزدیک به بیش از 220 میلیون نفر در جهان به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند. این زبان، یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد و یکی از دو زبان کاری بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی بوده و کسب نمره قابل قبول در آزمون‌های آن، یک امتیاز مهم محسوب می‌شود؛ با این حال بسیاری از متقاضیان با تصور دشوار بودن آموزش زبان فرانسه، برای شروع یادگیری با چالش و سردرگمی مواجه هستند.

 

 

چرا آموزش زبان فرانسه؟

یادگیری زبان فرانسه و شرکت در دوره آموزش زبان فرانسه علاوه بر اهمیت آن به عنوان زبان دوم در سراسر جهان، از مزایای دیگری نیز برخوردار است. از مهم‌ترین مزایای یادگیری زبان فرانسه می‌توان به افزایش فرصت‌های شغلی و شانس پیدا کردن کار در سطح بین‌المللی، بهبود دایره لغات زبان انگلیسی، افزایش شانس پذیرش در دانشگاه‌ها، آشنایی با شاهکارهای ادبی و هنری و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

از چه سنی برای یادگیری زبان فرانسه اقدام کنیم؟

یادگیری زبان دوم مانند انگلیسی یا فرانسوی در سنین کودکی و به ‌ویژه قبل از هفت یا هشت سالگی، بسیار راحت‌تر بوده و فرد سریع‌تر و با مهارت و لهجه بهتر زبان را یاد می‌گیرد؛ از این رو آموزش زبان فرانسه برای کودکان هرچه زودتر شروع شود، نتیجه بهتری خواهد داشت.

با این حال، یادگیری زبان فرانسه در بزرگسالی غیرممکن نبوده و در صورت برخورداری از آموزش صحیح و متدهای آموزشی روز دنیا می‌تواند یک تجربه جذاب و لذت‌بخش باشد؛ ضمن این‌که دو عامل برخورداری از مهارت‌های تحلیلی و تجربی و همچنین انگیزه یادگیری مانند سفر، کار، تحصیل و امثال آن در بزرگسالان، می‌تواند روند یادگیری را بهبود بخشد.

بهترین شیوه برای آموزش زبان فرانسه کدام است؟

یادگیری زبان فرانسه نیز مانند دیگر زبان‌ها به شیوه‌های مختلفی اعم از یادگیری خودخوان و مستقل، آموزش خصوصی و شرکت در دوره‌ آموزش فرانسه به صورت جمعی امکان‌پذیر است.

در ادامه مزایای هر یک از این سه شیوه بررسی شده است.

آموزش خصوصی زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه به شکل خصوصی، امکان تعامل بیشتر و بهتری با معلم را برای زبان­آموز فراهم می‌کند. به‌عنوان مثال، فرد در یک کلاس خصوصی می‌تواند تمامی سوالات خود را از معلم پرسیده و حتی از او بخواهد تا سرعت تدریس را متناسب با سطح یادگیری او کاهش یا افزایش دهد. از دیگر مزایای آموزش زبان فرانسه به‌صورت خصوصی می‌توان به امکان تعیین پارامترهای جلسات آموزش، آمادگی بهتر برای مهارت‌های زبانی و مواردی از این دست اشاره کرد.

دوره‌های جمعی آموزش زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه همراه با دیگر افراد و در یک کلاس جمعی دارای مزیت‌های قابل توجهی همچون امکان مکالمه به زبان فرانسوی با دیگر افراد و استفاده از تجربیات زبان­آموزان دیگر در فرآیند یادگیری است.

آموزش خودخوان و مستقل زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه به‌صورت خودخوان باید به‌عنوان یک روش در کنار دیگر روش‌ها صورت گیرد؛ چرا که حضور یک معلم برای رفع اشکالات، پرسیدن سوالات و هدایت زبان­آموز برای یادگیری صحیح و اصولی زبان اهمیت ویژه‌ای دارد. در این روش متقاضی می‌تواند با داشتن یک معلم خصوصی، درس را از معلم فرا گرفته و با استفاده از ابزارهای متعدد آموزش زبان، در اوقات فراغت خود، آنچه را که یادگرفته‌، تمرین کند.

از جمله ابزارهایی که می‌تواند روند آموزش زبان فرانسه نزد معلم را بهبود بخشد، می‌توان به منابع صوتی، نرم­افزارهای آنلاین، پادکست‌ها، کتاب‌ها، روزنامه‌های فرانسوی، فیلم و سریال و نظایر آن اشاره کرد. در صورتی که معلم خصوصی دارید و می‌خواهید روی مهارت‌های ارتباطی و مکالمه خود کار کنید، می‌توانید از ابزارهای آنلاین تعاملی کمک بگیرید.

برای یادگیری زبان فرانسه در شیراز به کجا مراجعه کنیم؟

آموزش زبان فرانسه در شیراز مانند سایر شهرها نزد اساتید مجرب و در آموزشگاه‌های معتبر انجام می­شود. آکادمی زبان “پارسا” به ‌عنوان یک موسسه تخصصی و معتبر در حوزه آموزش زبان‌های خارجی، دوره‌ آموزش زبان فرانسه در شیراز را به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار می‌کند.

آکادمی زبان پارسا

آکادمی زبان پارسا نزدیک به دو دهه است که با هدف رویکرد ارتقای سطح علمی جامعه در زمینه زبان‌های خارجی، انواع دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، اسپانیایی، عربی و امثال آن را برگزار می‌کند.

با انتخاب آکادمی زبان پارسا برای یادگیری زبان فرانسه، می‌توان از مزایای استفاده از جدیدترین منابع، آزمون رایگان تعیین سطح، برگزاری کلاس‌ها به دو شکل حضوری و آنلاین، اساتید مجرب و حرفه‌ای و همچنین آشنایی با متدهای آموزشی روز دنیا بهره‌مند شد.

علاقه­مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به وبسایت https://parsali.ir مراجعه کنند.