برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش زبان اسپانیایی در شیراز

آموزش زبان اسپانیایی در شیراز

آموزش زبان اسپانیایی را در شیراز با اساتید باتجربه Native تجربه کنید. برگزاری دوره زبان اسپانیایی با استاد نیتیو ( Jorge Figroa) در شیراز موسسه زبان پارسا

همایش حضوری زبان اسپانیایی با استاد Jorge Figroa در موسسه پارسا

این همایش در دوشنبه 24مرداد ساعت 18:00 در محل موسسه برگزار گردید.   موسسه زبان پارسا (شیراز- حدفاصل چهارراه خلدبرین و بنفشه موسسه زبان پارسا)
مهلت روزرو این رویداد به پایان رسید.
برای چت در واتس‌اپ کلیک کنید | اگر لینک واتس‌اپ را باز نکرد اینجا بزنید.

شماره تماس موسسه: ۰۷۱۳۲۳۵۷۶۴۱ - ۰۷۱۳۲۳۳۱۸۲۹

 

ا


پیشنهاد ویژه:
می‌توانید آخرین و جدیدترین اخبار دپارتمان زبان اسپانیایی را در اینستاگرام ما دنبال کنید.

@parsa.institute.spanish

اگر به هر دلیلی لینک باز نشد اینجا کلیک کنید

راستی می‌توانید سوال‌های خود درباره شرکت در کلاس‌های اسپانیایی از طریق واتس اپ بپرسید:
برای چت در واتس‌اپ کلیک کنید | اگر لینک واتس‌اپ را باز نکرد اینجا بزنید.

آموزش اسپانیایی در شیراز توسط اساتید نیتیو

برگزاری دوره زبان اسپانیایی با استاد نیتیو در موسسه زبان پارسا 🥳🥳🥳
تا فرصت باقیست برای ثبت نام در دوره آموزشی زبان اسپانیایی با ما تماس بگیرید🌹
اسپانیایی رو با اسپانیایی زبان ها بیاموز😍👌پارسا، بهترین انتخاب برای یادگیری زبان اسپانیایی 👌✅
با ما تماس بگیرید یا شماره خود را به ما ارسال کنید تا کارشناسان دپارتمان زبان اسپانیایی با شما تماس بگیرند.
موسسه زبان پارسا تاسیس 1380 #آموزش_اسپانیایی شیراز-حدفاصل چهار راه بنفشه و چهار راه خلدبرین ۰۷۱۳۲۳۵۷۶۴۱ - ۰۷۱۲۳۳۱۸۲۹

آموزش زبان اسپانیایی در شیراز آغاز شد و برای ثبت نام در دوره های آموزشی مرتبط و آمادگی برای شرکت در آزمون ها می توانید با موسسه زبان پارسا تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین در صورتی که قصد مهاجرت و یا سفر به کشورهای اسپانیایی زبان دارید نیز می توانید با تماس به واحد آموزش موسسه زبان پارسا از شرایط کلاسهای فشرده و نیمه فشرده آگاه شوید.

زبان اسپانیایی یا کاستیلی زبانی از خانوادهٔ زبان‌های رومی و یکی از پُرگویش‌ورترین زبان‌های جهان است طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گوینده به عنوان زبان مادری، دومین زبان پرتکلم دنیا است.

در سال ۱۹۹۹، اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر و مجموعاً ۴۱۷ میلیون سخنور بوده‌است.در حال حاضر این ارقام به ۴۰۰و ۵۰۰ میلیون نفر افزایش یافته‌اند. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می‌کنند، زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده آمریکا است.

آموزش زبان اسپانیایی در شیراز

برای آموزش زبان اسپانیایی در شیراز با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید. در صورتی که قصد مهاجرت و یا سفر به کشورهای اسپانیایی زبان دارید نیز می توانید با تماس به واحد آموزش موسسه زبان پارسا از شرایط کلاسهای فشرده و نیمه فشرده آگاه شوید.

تاریخ زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی دیگر از اعضای خانواده زبان های رومانس و زبان های هندو-اروپایی است. کشور اسپانیا در شبه جزیره ای به نام ایبرو قرار گرفته است. ایبرو به دلیل موقعیت حیاتی اش در اروپا از ابتدا مورد تهاجم های بسیار قرار گرفته و زبان اسپانیایی امروزی نیز محصول این تهاجم ها و تلفیقی از زبان های صحبت شده میان اقوام مهاجم بوده است که در ادامه به کلیات این سیر تحول اشاره می گردد. برای آموزش زبان اسپانیایی در شیراز با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.

دوران شکل گیری زبان اسپانیایی

در حدودِ ششصد سال قبل از میلاد مسیح، اقوام کوچ نشین کلتی و بومیان شبه جزیره ایبرو با هم در آمیخته بودند و میان آن ها زبان کلت-ایبرویی رواج داشته است. سرداران کارتاژی در سال 230 قبل از میلاد از نواحی تونس کنونی به ایبرو حمله کردند و لغات کارتاژی (منشعب از فنیقی باستان) را در آنجا گسترش دادند. سرزمین ایبرو برای دو قدرت بزرگ آن دوران یعنی امپراطوری روم و کارتاژ منطقه ای استراتژیک محسوب شده و آن دو به مدت 18 سال در ایبرو با هم جنگیده اند. این نبرد در پایان به نفع رومیان خاتمه یافت و در حوالی سال 19 قبل از میلاد این شبه جزیره به طور کامل به تصرف رومیان درآمد.

رومیان این منطقه را هیپسانی نام گذاری کرده و و بنا عادت همیشگی خود، زبان لاتین عامیانه را توسط تجار و سربازان به مردم ایبرو آموزش دادند. بدین ترتیب به تدریج زبان جدیدی متشکل از زبان های لاتین، کارتاژی، کلتی و باسکی در هیپسانی آن دوران شکل گرفت.

تهاجمات به این شبه جزیره باز هم ادامه پیدا کرد. در حدود سده 400 میلادی ژوت های آلمانی تبار ایبرو را تصرف کرده  و با این که مدت مدیدی بر این ناحیه حاکم بودند، تغییرات چندانی در زبان ایجاد نکردند تا اینکه در دهه 720 میلادی، مسلمانان شمال آفریقا، اسپانیا را تصرف نموده و آن را اندلس نامیدند. تسلط پانصد ساله مسلمانان بر اندلس و فرهنگ و تمدن اسلامی حاکم بر آن باعث تغییرات بسیار در زبان و رواج و نفوذ فراگیر لغات عربی به زبان اسپانیایی گردید که این اثر تا امروز باقی مانده است. به طوری که امروزه نزدیک به 4000 واژه اصلی در زبان اسپانیایی ریشه عربی دارد.

دوران پیشرفت و ثبات زبان اسپانیایی

بعد از پیروزی امپراطوری مسیحی واقع در شمال ایبرو بر مسلمانان، لهجه کاستیلی اسپانیایی بر این شبه جزیره حاکم گردید. زبان کاستیلی با خروج تدریجی مسلمانان از اسپانیا و قدرت گیری روز افزون امپراطوری اسپانیا به تدریج به زبانی قدرتمند تبدیل می شد. اولین پادشاه اسپانیا که برای یکسان سازی دستور و لغات و استاندارد کردن زبان اسپانیایی تلاش کرد، آلفونس دهم نام داشت. او و جانشینانش استفاده از زبان های لاتین و عربی را در دستگاه های قضائی و دولتی ممنوع اعلام کردند، تا زبان اسپانیایی هر چه بیشتر و بهتر در اسپانیا رواج پیدا کند.

دولتمردان اسپانیا از آن پس سیاست مستعمره سازی را در پیش گرفتند. سیاحان و دریانوردان اسپانیایی در قرن پانزدهم در دوره فردینارد پنجم از اقیانوس اطلس گذر کرده و قاره آمریکا را کشف کردند. اسپانیا در قرن شانزده میلادی قوی ترین و ثروت مند ترین کشور جهان بود که دایره قدرتش بسیاری مناطق از ایلات متحده امروزی، مکزیک، آمریکای مرکزی، بخش اعظم آمریکای جنوبی و فیلیپین را فرا می گرفت. در قرن هفدهم ادبیات اسپانیا با نگارش اثر سترگ دن کیشوت قوام گرفت. سروانتس در این رمان مفصل و پرجزئیات با شخصیت پردازی بی نظیر خود راه را برای گسترش ادبیات اسپانیا هموار نمود. با اینکه بیشتر مناطق مستعمره نشین اسپانیا در یکصد سال گذشته استقلال یافته اند، زبان اسپانیایی همچنان به عنوان میراث دوران استعمار در آمریکای لاتین باقی مانده است. هر چند نویسندگان مبارز بسیاری در کشورهای مختلف آمریکای لاتین از همین زبان ولی با سبک های مختص این قاره استفاده کرده و اشعار و داستان هایی پر مغز و هدفمند برای آزادیخواهی و مبارزه با استعمار به نگارش درآورده اند. اسپانیایی زبانی پویا است و تغییر و تحولات به وقوع پیوسته را به سرعت می پذیرد. یادگیری اسپانیایی برای افراد آشنا به زبان های رومانس بسیار ساده است و سالانه بسیاری از مردم در سراسر جهان یادگیری این زبان را به عنوان زبان دوم آغاز می نمایند

کشورهای اسپانیایی زبان :

کشورهای اسپانیایی‌زبان کشورهایی هستند که در آن‌ها زبان اسپانیایی زبان رسمی اول کشور، یا زبان ملی یا پرکاربردترین زبان بین مردمان آن کشور است. در فارسی معمولاً به این کشورها کشورهای لاتین گفته میشود .

اکثر این کشورها در آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی قرار دارند.

 • مکزیک

  آرژانتین

  شیلی

  دومینیکن

  نیکاراگوئه

  اوروگوئه

  جنوبگان آرژانتین

  جنوبگان شیلی

معرفی آزمون بین المللی زبان اسپانیایی

آزمون دله DELE (که مخفف کلمه‌های Diplomas de Español como Lengua Extranjera می‌باشد) یک گواهی مدرک زبان اسپانیایی است که پس از امتحان رسمی آن که در ایران توسط کانون زبان برگزار می‌گردد از طرف موسسه سروانتیس(Instituto Cervantes) به داوطلبان ارائه می‌گردد. این آزمون در ۶ سطح برگزار می‌گردد و قبولی در هر سطح نیازمند کسب ۶۰ نمره از ۱۰۰ نمرهٔ آزمون می‌باشد. اعتبار این مدرک همیشگی می‌باشد و مانند آیلتس یا تافل پس از گذشت چند سال از بین نمی‌رود.

مقاطع آزمون DELE

آزمون DELE در ۶ سطح A1, A2, B1, B2, C1, C2 برگزار می‌گردد.

مهارت‌های آزمون DELE

Listening

Reading

Writing

Speaking

نام دوره: دوره آموزش زبان 
مدرس دوره: تیم مدرسان  پارسا
زمان برگزاری:
سطوح برگزاری:
 از سطح A1 تا C2
شهریه کلاسهای ترمیک:
شهریه کلاسهای خصوصی:

شهریه کلاسهای فشرده:
گروه WhatsApp آموزش زبان:
پیج اینستاگرام آموزش زبان :
کتابهای آموزش زبان: 
آموزش آنلاین : دارد
آموزش حضوری : دارد

آموزش زبان اسپانیایی

الفبای زبان اسپانیایی

الفبای زبان اسپانیایی از ۲۷ حرف تشکیل شده است. علاوه بر این حروف از ۵، دونگاره برای نشان دادن یک سری واژه ها استفاده می شود. شاید برایتان جالب باشد که در سال ۲۰۱۰ دو حرف جدید به حروف الفبای زبان اسپانیایی اضافه شدند.

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

قبل از این که به این سوال پاسخ دهیم برایتان یک مثال می آوریم. ورزشکاران المپیک را در نظر بگیرید که علاوه بر استعدادهای ذاتی بسیار تمرین و تلاش می کنند و همین کلید موفقیت شان است. یادگیری یک زبان جدید هم دقیقا همین طور است و به تمرین، تکرار و تعهد نیاز دارد. در ادامه یک سری فاکتورها را بررسی می کنیم تا ببینیم یادگیری زبان اسپانیایی دشوار است یا خیر.

درجه سختی زبان اسپانیایی به پیش زمینه ی شما بستگی دارد!

یکی از عواملی که در یادگیری زبان اسپانیایی موثر است، تسلط بر زبان دوم است. یعنی اگر شما زبان دیگری بلد باشید، زبان سوم و چهارم را راحت تر یاد می گیرید. به خصوص اگر زبان ایتالیایی و یا زبان فرانسوی را بلد باشید چرا که بین آنها شباهت هایی وجود دارد. باید به شما بگوییم که اگر به جز زبان انگلیسی زبان دیگری بلد نیستید و می خواهید زبان اسپانیایی را از صفر شروع کنید، این کار کمی برایتان سخت خواهد شد و باید بیشتر تمرین کنید. تمرین با دیگران بسیار موثر است به خصوص اگر آن فرد زبان اسپانیایی بلد باشد و یا صحبت کند. یاد گرفتن این زبان در سن پایین راحت تر است. هیچ وقت یادگیری زبان را سخت نبینید چون این کار مانع پیشرفت شما می شود. سعی کنید برای خود هدف گذاری کرده و به خود انگیزه دهید.

به این چند نکته درباره یادگیری زبان اسپانیایی توجه کنید :

 • یک سری از کلمات و واژه ها در زبان انگلیسی و زبان اسپانیايي هم ریشه هستند.
 • ساختار جمله در زبان اسپانیایی شبیه به ساختار جمله در زبان انگلیسی است.
 • در زبان اسپانیایی قواعد بسیاری وجود دارد که باید از آنها پیروی کرد.
 • در زبان اسپانیایی کلمات جنسیت دارند.
 • ممکن است تلفظ برخی لغات برایتان دشوار باشد ولی به مرور زمان و تمرین دیگر مشکلی نخواهید داشت.

برای یادگیری بهتر این زبان حتما برای خود یک برنامه ی منظم داشته باشید به طوری که خواندن اسپانیایی  هر روز در برنامه تان باشد. یکی دیگر از نکات یادگیری منابع هستند. وجود يک معلم در کنار شما باعث می شود از سردرگمی نجات پیدا کرده و خیلی سریع تر به هدف خود برسید. شما می توانید این زبان را با کمک اساتید موسسه پارسا بدون هیچ دغدغه ای به طور کامل یاد بگیرید. در آموزشگاه پارسا زبان اسپانیایی در همه ی سطوح برای همه ی سنین آموزش داده می شود.