برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

یادگیری سریع زبان روسی

یادگیری سریع زبان روسی

برای آموزش زبان روسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان روسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان روسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

چند گام مهم برای یادگیری سریع و آسان تر زبان روسی

-یادگیری عبارتهای پرکاربرد زبان روسی
عباراتی مانند:
“Zdrastvooyte” به معنای سلام
“Spaseeba” به معنای مچکرم
“Da sveedaneeya” به معنای خداحافظ
یا مثلا “Meenya zavoot” به معنای ” اسم من … هست”

-لغاتی که از زبان فارسی یا انگلیسی گرفته شده باشند را بیابید
یادگیری زبان روسی برای کسانی که به انگلیسی مسلط هستند آسان تر است. چرا که در زبان روسی بسیاری از لغت واژه ها از زبان های دیگر قرض گرفته شده است.
مثلا لغت Parkovat که از لغت انگلیسی to park یا همان پارک کردن گرفته شده است.
یا adoptirovat که از to adopt به معنای پذیرفتن به عاریت گرفته شده است.

– جای لغتها را در جمله ها جابجا کنید
یکی از نکتان جالب زبان روسی جابجایی مداوم لغات در جملات است ،بدون اینکه معنا عوض شود! مثلا در زبان روسی، جمله “یک گربه موش را گرفت” می تواند به ۶ حالت مختلف بیان شود و هر شش حالت هم درست می باشند.

-برای یادگیری بهتر لغات زبان روسی از متون استفاده کنید
فلش کارتها یا دفترچه ای که معمولا همراه شماست میتواند برای یادگیری بهتر لغات زبان به شما کمک کند. یک فضای خالی کنار هر لغت قرار دهید تا بعدا توضیحات لازم را اضافه کنید.بعد از آن شکل های مختلف اسم و فعل و قید کلمه را نوشته و نهایتا آن را در یک جمله قرار بدهید و یاد بگیرید.

-زبان روسی تلفظ ثابتی دارد
به این معنی که همه ۳۳ حرف الفبای روسی،همانگونه که دیده می شوند، تلفظ میگردند و هرجای کله ها قرار بگیرند،به همان شکل تلفظ می شوند.پس تلفظ در زبان روسی از انگلیسی آسان تر است. در نتیجه هیچ نیازی به تحقیق و تخصیص زمان روی اینکه هر کلمه چطور تلفظ می شود ندارید. البته پیشنهاد میشود به فایل های صوتی و نرم افزارهای معتبر گوش کنید تا درباره تفاوت در کشش صداها و طبیعی تلفظ کردن آنها بیشتر بدانید.چند قاعده دستوری زبان روسی را بیاموزید
در زبان روسی فقط چند استثنای گرامری داریم غیر از آنها گرامر این زبان بسیار آسان است.برای آنکه کارتان در یادگیری گرامر روسی آسان تر شود بهتر است در همان ابتدا این استثنائات را فرابگیرید. مثلا در زبان روسی، اسم تعیین کننده جنسیت است.

-در محیط قرار بگیرید
به روسیه سفر کرده و شروع به صحبت با مردم محلی کنید. سوال بپرسید حرف بزنید. یا به اخبار روسی گوش بدهید، فایل های صوتی ومکالمات را در یوتیوب گوش کنید(در ابتدا با زیرنویس و سپس بدون زیرنویس) یا مجله هایشان را مطالعه کنید.شرکت در دوره های آموزشی زبان روسی هم میتواند کمک موثری باشد.

-با زبان روسی چت کنید
در چت روم هایی روس زبان عضو شوید و با افراد روس زبان آشنا شده و با آنها چت کنید.از فرصتی که اینترنت به شما داده است بهترین استفاده را ببرید.

-فیلم و موسیقی
به موسیقی روسیه گوش فرا دهید و فیلمهایی با زبان روسی تماشا کنید.

-شرکت در کلاس آموزش زبان روسی

در دوره های آموزشی زبان روسی در یک آموزشگاه زبان معتبر مراجعه و نام نویسی کنید تا مسیر یادگیری زبان را برای شما هموارتر سازند.پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های آموزشی زبان پارسا می باشد.

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان روسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان روسی بهره مند شوید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان روسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش روسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان روسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574