آموزش زبان فرانسه در شیراز پاسخ به سوالات متداول زبان‌آموزان

ویژگی های اصلی دوره های آموزش فرانسه در موسسه پارسا:

  1. استفاده از جدیدترین کتابه‌ای آموزش فرانسه
  2. آزمون تعیین‌سطح رایگان فرانسه
  3. برگزاری دوره آموزش فرانسه به دو صورت حضوری و آنلاین
  4. کل دوره از سطح A1 تا سطح B2 به مدت یک سال و نیم است
  5. آموزش نیمه فشرده ۳ جلسه در هفته
  6. طول هر ترم یک ماه و نیم است.
  7. مدت هر کلاس درسی یک ساعت و نیم است.
  8. امکان برگزاری برای ایرانیان خارج از ایران

آموزش زبان فرانسه در شیراز

چه کتاب‌هایی برای آموزش زبان فرانسوی استفاده می‌کنید؟

در موسسه زبان پارسا به طور مداوم کارگروه های آموزشی با مدیر دپارتمان و اساتید هر زبان تشکیل میشود جهت بررسی و انتخاب جدیدترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا، در بخش فرانسه نیز در حال حاضر به روزترین کتاب که همان کتاب Tendances میباشد، تدریس میشود و در کنار آن کتابهای Clé جهت ارتقاء سطح آموزش تدریس میگردد

درباره دوره آموزش فرانسه لطفا توضیح دهید؟

کلاسهای آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان پارسا، به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود. مدت هر دو قسم کلاس یک ساعت و نیم می‌باشد.

کلاسها به صورت نیمه فشرده، سه جلسه در هفته برگزار میشود، طول مدت هر ترم یک ماه و نیم باشد و کل دوره از سطح A1 تا B2 یک سال و نیم به انجام می‌رسد.

دوره ترمیک از سطح پایه( A1) تا سطح پیشرفته( B2) در یک سال و نیم برگزار میگردد و پس از آن از مدرک معتبر و قابل ترجمه موسسه آموزشی پارسا آموزان بهره مند خواهید شد

من اصلا سابقه یادگیری زبان فرانسه نداشته‌ام، آیا میتوانم در موسسه پارسا زبان فرانسوی را از پایه بیاموزم؟

بله البته، ما کلاسها رو داریم از پایه شروع میکنیم از الفبای زبان فرانسه، حتی به پیش زمینه انگلیسی هم نیاز نیست

قبلا با اساتید دیگری زبان فرانسه را آموخته‌ام، آیا امکان تعیین سطح زبان فرانسه وجود دارد؟

در عین حال در صورتیکه قبلاً زبان فرانسه را در جای دیگری خوانده باشید، برای راحتی شما عزیزان کارشناس بخش فرانسه با شما تماس خواهند گرفت و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای از شما تعیین سطح گرفته خواهد شد.

من می خواهم فقط مکالمه فرانسه را بیاموزم آیا آموزش مکالمه زبان فرانسه در شیراز برای من راهگشاست؟

برای دوستان عزیزی که مایل به شرکت در دوره مکالمه زبان فرانسه هستند می‌توانند چند ترم برای آشنایی با زبان فرانسه را در موسسه زبان پارسا بگذرانند و پس از آن کارشناسان محترم بخش زبان فرانسه موسسه پارسا این عزیزان را به سمت کلاس‌ها ی مکالمه متناسب با سطح این عزیزان رهنمون میشوند.

چه شرایطی برای بهره‌مندی از استاد Native لازم است؟

برای بهره مندی از دوره های آموزشی اساتید نیتیو که منحصرا در موسسه زبان پارسا مشغول به فعالیت آموزشی میباشند، میبایست سطح مقدماتی را در موسسه پارسا طی کنید و پس از رسیدن به سطح مورد نظر و‌تسلط لازم بر مکالمه میتوانید از حضور اساتید خارجی موسسه زبان پارسا بهره مند شوید.

چگونه در کلاس زبان فرانسه ثبت‌نام کنم؟

شما میتوانید با مراجعه حضوری ثبت نام کنید و یا از طریق پرداخت آنلاین به شماره کارت موسسه، و یا رزرو در سایت ثبت نام خود را انجام دهید

کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه چگونه است؟

کلاس آنلاین در پلتفرم های اختصاصی موسسه با کیفیت بسیار بالا برگزار میشود، امکان ضبط کلاسها و سیو کردن تخته درس برای شما عزیزان فراهم می‌باشد.

دوره حضوری آموزش زبان فرانسه چگونه است؟

دوره حضوری زبان فرانسه توسط اساتید اول ایران و شیراز برگزار میشود با کیفیت تضمین شده جهت مکالمه و سایر مهارتها.
کلاسها به صورت نیمه فشرده، سه جلسه در هفته برگزار میشود، طول مدت هر ترم یک ماه و نیم باشد و کل دوره از سطح A1 تا B2 یک سال و نیم به انجام می‌رسد.

آیا بین دوره حضوری و آنلاین تفاوت شهریه وجود دارد؟

شهریه دوره ترمیک آنلاین و حضوری کاملا یکسان است ، که این خود گویای کیفیت بالای هر دو قسم کلاس می‌باشد. در موسسه زبان پارسا با توجه به تعداد زیاد متقاضیان، هر دو نوع دوره حضوری و آنلاین برگزار میشود.

من در خارج از ایران زندگی می‌کنم، چگونه در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ثبت‌نام کنم؟

موسسه زبان پارسا برای عزیزان ساکن در اقصی نقاط ایران و همچنین عزیزان مقیم در خارج از ایران، این امکان را فراهم آورده تا با پلتفرم های کاملا تخصصی در دوره های آنلاین آموزشی شرکت کنند و از آموزشهای عالی موسسه از راه دور بهره‌مند گردند.

تخفیف فقط تا عید سعید فطر
تخفیف فقط تا عید سعید فطر