روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

– برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –

یکی از بخشهای مهم یادگیری زبان انگلیسی حفظ لغات برای زبان پژوهان می باشد. در این مقاله به ۸ راه برای یادگیری و حفظ لغتهای زبان انگلیسی اشاره می شود .با موسسه زبان پارسا همراه باشید.

روشهای یادگیری لغات زبان انگلیسی

خواندن
بهترین راه برای حفظ لغات زبان انگلیسی خواندن می باشد. در این راستا شما می توانید به هر چیزی که علاقه دارید مثل مجلات سرگرمی،ادبیات،آموزش آشپزی و یا هزاران مطالب اینترنتی دیگر را در لیست مطالعاتتان قرار بدهید.

بعد از یادگیری کلمه جدید، برای یادگیری کلمه جدیدتر صبور باشید.
برای ماندگاری بیشتر و ثبت کلمه ای که یاد گرفته اید در ذهنتان، سعی کنید در اینترنت یا دیکشنری به دنبال کلمه های مربوط به آن کلمه بگردید ، در این راستا کلمات مترادف،مشتقات واصطلاحات مربوط به آن را نیز یاد بگیرید.

درک مطلب
مطالعه ی مقاله و مجله و کتاب و …از این نظر اهمیت دارد که کلمات هر کدام در قالب یک متن به کار برده می شوند و در نتیجه شما با درک صحیحی از مطلب مورد نظر ، به یادگیری مطلوب تری دست پیدا می کنید. ممکن است شما کلمات بسیاری را یاد بگیرید، اما اگر ندانید و یا نتوانید از آنها در جایگاه مناسب در جمله استفاده کنید فایده ای نخواهد داشت.در نتیجه درک مطلب کاربرد مطالب را به ما یاد میدهد اینکه که کلمه مورد نظر در جمله های رسمی یا جمله های محاوره ای یا .. به کار می رود.

فلش کارت
فلش کارت ها با اینکه امروزه قدیمی شدند اما هنوز هم میتوانید از آنها به عنوان یکی از راه های موثر برای حفظ لغات زبان انگلیسی استفاده کنید.

جمله سازی
با کلمه هایی که فرا گرفتید،جمله های متنوعی بسازید. جمله سازی به شما کمک میکند تا کلمه های جدیدی که فراگرفتید را در قالب جمله و در زمان و مکان مناسب به کار ببندید.
مثلا اگر کلمه مورد نظرتان فعل می باشد،سعی کنید که این فعل را در اشکال متفاوت و با زمان های متفاوت گذشته و حال و آینده و یا در قالب افعال عبارتی به کار ببندید.

یادداشت برداری
همیشه یک دفتر و قلم همراه خود داشته باشید و هر کلمه جدیدی را که می بینید یا می شنوید در یک دفترچه یادداشت کوچک که همیشه با خود حمل میکنید یادداشت کنید و وقتی که زمان داشتید به دنبال معنی آن کلمه بگردید. این کار باعث میشود که همیشه در حال یادگیری و مرور باشید.

تکرار کردن
فرقی نمی کند با کدام روش، اما مهم است که روزانه زمانی را به یادگیری کلمات با هر روشی که مورد نظرتان است اختصاص بدهید.چرا که به خاطر داشته باشید که با تکرار و تمرین و تلاش فراوان می توانید به هدف خود دست یابید.

صبور بودن
برای رسیدن به اهدافتان باید صبور باشید. یادگیری زبان انگلیسی یک پروسه ی زمان‌بر می باشد که با شرکت در کلاسهای آموزشی و در کنار آن با تمرین و تکرار ممکن می شود. همیشه با فکر کردن به هدفی که دارید، اراده و انگیزه یادگیری زبان انگلیسی را در خودتان تقویت کنید.

برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

تخفیف فقط تا عید سعید فطر
تخفیف فقط تا عید سعید فطر