برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش زبان روسی در شهر شیراز

نام دوره: دوره آموزش زبان 
مدرس دوره: تیم مدرسان  پارسا

آموزش زبان روسی

الفبای زبان روسی

ابتدا بیایید کمی درباره ی حروف الفبای زبان روسی صحبت کنیم. در نگاه اول دو چیز الفبای این زبان را گیج کننده نشان می دهد: ا - بعضی حروف شکل هایی مشابه انگلیسی دارند اما صدایشان متفاوت است.   2- یک سری حروف نا آشنا و متفاوت در این زبان وجود دارد.

باید به شما بگوییم که یادگیری الفبای روسی به خصوص برای ما فارسی زبانان، اصلا سخت نیست چرا که تقریبا همه ی حروف روسی درفارسی معادل تقریبی دارد. تلفظ در این زبان اصلا دشوار نیست یعنی شما بعد از یادگیری حروف الفبا و صداهایشان و یکسری قوانین می توانید لغات را بخوانید. یک نکته ی جالب این است که در این زبان صدا های ترکیبی وجود ندارند مانند صدای «ش» در انگلیسی که از ترکیب دو حرف ساخته می شود. این زبان از ۳۳ حرف تشکیل شده که 11 تای آن صدادار و ۲۰ تای آن بی صدا است.

سطوح زبان روسی

زبان روسی دارای سطح های مختلف A1 ،  A2، B1 و B2 است که در ادامه درباره ی آنها توضیح خواهیم داد.

سطح A1 : همان سطح مبتدی می باشد که در آن زبان آموزان با جنس و جمع اسامی، صفات و ضمایر ملکی ، افعال و صرف آنها ، صفات عالی و برتر آشنا می شوند. دایره لغات زبان آموزان در این سطح آن چنان بالا نیست. این سطح حدودا شش ماه طول می کشد که می تواند متناسب با آموزش و تمرین متغیر باشد.

سطح  A2: در اینجا زبان آموزان با جملات و اصطلاحات جدیدی آشنا می شوند و دایره لغاتشان بالا می رود. از نظر گرامری هم با صرف صفات، ضمایر ملکی و ضمایر اشاره آشنا خواهند شد. این سطح هم حدودا شش ماه طول می کشد.

سطح  B1: این سطح، سطح پیشرفته محسوب می شود و افراد تا قبل از این مرحله حدودا یکسال است که این زبان را می خوانند و دانش قابل قبولی دارند. در این سطح زبان آموزان دایره لغات و سطح گرامر خود را بالا می برند. زمان تقریبی که برای این سطح در نظر گرفته می شود، 5 ماه است.

سطح  B2: سطح  B2بالاترین سطح پیشرفته می باشد که در این سطح به راحتی می توانید صحبت کنید، صحبت ها و مکالمه های دیگران را متوجه شوید. این سطح حدودا 4 ماه طول می کشد.

یکی از آموزشگاه های برگزارکننده ی زبان روسی، موسسه پارسا در شهر شیراز می باشد. شما در آموزشگاه پارسا می توانید زبان روسی را بدون نگرانی و در کنار اساتید متخصص یاد بگیرید و لذت ببرید.

برای اطلاع از شهریه کلاس زبان روسی در شیراز اینجا کلیک کنید


زمان برگزاری:
سطوح برگزاری:
از سطح A1 تا C2
آموزش آنلاین : دارد
آموزش حضوری : دارد
اطلاعات بیشتر: