برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

  دلایل یادگیری زبان نروژی

دلایل یادگیری زبان نروژی

– برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان نروژِی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان نروژی بهره مند شوید. –

آموزش زبان نروژی
زبان نروژی یک زبان با ریشه آلمانی می باشد که حدود ۵ میلیون گویشور در جهان دارد که اکثر آنها در نروژ زندگی می کنند. آموزشگاه زبان پارسا برگزار کننده دوره های آموزش زبان نروژی در ایران می باشد. زبان نروژی علاوه بر کشور نروژ در کشور های دانمارک ، سوئد ، انگلیس ،آلمان، اسپانیا و آمریکا هم صحبت می شود.

زبان نروژی در بخش گفتاری و نوشتاری با هم تفاوت های زیادی دارند. در قسمت گفتاری زبان نروژی، هر بخشی از نروژ دارای لهجه خاص خود می باشد و دانش آموزان و دانشجوهای نروژی می توانند آزادانه با لهجه مورد نظر خود در مدرسه ها صحبت کنند.

دلایل یادگیری زبان نروژی برای افراد بسیار متفاوت است که میتواند دلایل زیر باشد:

*ادامه تحصیل در کشور نروژ
*زبان نروژی زبان سختی برای یادگیری نمی باشد.
*یادگیری زبان نروژی به شما اجازه می‌دهد که زبانهای دانمارکی و سوئدی را هم متوجه شوید. زبان نروژی بهترین نقطه‌ی شروع است برای کسانی که مایلند تمام زبان‌های اسکاندیناویایی را یاد بگیرند!
*علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان نروزی زبانکارکردن در شرکت های نروژی
*سفر توریستی به کشور نروژ
*مطالعه آثار ادبی یا فلسفی نروژی و آشنایی با فرهنگ کشور نروژ

*مهاجرت به کشور نروژ
کشور نروژ عنوان بهترین و بالاترین استانداردهای زندگی در دنیا را به خود اختصاص داده است. کشور نروژ کشوری می باشد که در آن میزان تحصیلات،امید به زندگی، درآمد ماهیانه، بهداشت و تغذیه منطبق بر استانداردهای سازمان ملل است و باعث شده مردم آینده روشنی را برای خود در این کشور متصور باشند.

*مراودات شغلی با نروژی ها
زبان نروژی که در تلفظ و نوشتار “نشک” NORSHK تلفظ و نوشته میگردد،یک زبان هندو اروپایی از شاخه گروه زبان های اسکاندیناویایی(سوئدی،دانمارکی،نروژی) و جزو خانواده زبان های ژرمنی شمالی یا آلمانی است. در نروژ زبان رسمی کشور،زبان نروژی می باشد اما براساس آخرین آمارهای رسمی،بیش از 67 درصد از مردم نروژ زبان انگلیسی را در سطح عالی بلد هستند اما با این وجود زبان نروژی کلید ورود به بازار کار و زندگی در نروژ می باشد و برای هیچ مهاجری که قصد زندگی بلند مدت در نروژ را دارد گریزی از آن نمی باشد.

برای آموزش زبان نروژی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان نروژی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان نروژی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان نروژی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش نروژی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان نروژی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574