برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش زبان هلندی در شیراز

تدریس زبان هلندی در شیراز

نام دوره: دوره آموزش زبان هلندی
مدرس دوره: تیم مدرسان  پارسا
زمان برگزاری:
سطوح برگزاری:
 از سطح A1 تا C2
گروه WhatsApp آموزش زبان:
پیج اینستاگرام آموزش زبان :
کتابهای آموزش زبان: 
آموزش آنلاین : دارد
آموزش حضوری : در شیراز دارد
اطلاعات بیشتر:

برای دریافت نرخ شهریه کلاسهای ترمیک، شهریه کلاسهای خصوصی ، شهریه کلاسهای فشرده زبان هلندی لطفا به لینک مراجعه کنید

آموزش زبان هلندی در شیراز

اول از همه باید بدانید که بیشتر مردمی که در آمستردام هلند زندگی می کنند به زبان انگلیسی صحبت می کنند. آنها برای برقراری ارتباط با گردشگران، خیلی از زبان هلندی استفاده نمی کنند ولی اگر شما قصد سفر و یا مهاجرت به این کشور زیبا را دارید باید زبان هلندی را یاد بگیرید. زبان هلندی ریشه در زبان های ژرمنی غربی دارد. بین این زبان و زبان انگلیسی شباهت های بسیاری وجود دارد. برخی کلمات نیز از زبان فرانسوی وارد این زبان شده است. این زبان از زبان آلمانی در خود نیز دارد.

حروف الفبای زبان هلندی و ویژگی های این زبان

زبان هلندی از ۲۷ حرف تشکیل شده است. کلمات در این زبان جنس دارند یعنی یا مذکر هستند، یا مونث و یا خنثی. یک سری از لغات این زبان با زبان لاتین مشترک است. یکی از ویژگی های خوب این زبان این است که خیلی از کلمات همان گونه که نوشته می شوند، خوانده می شوند. یکی دیگر از مزیت های این زبان این است که فقط 5 زمان در گرامر خود دارد که باعث آسان تر شدن آن شده است. در زبان هلندی مانند زبان انگلیسی اول اسم می آید و بعد صفت.

یادگیری زبان هلندی و کاربرد های آن

افراد دلایل و هدف های مختلفی دارند که بخواهند زبانی را به عنوان زبان دوم و یا سوم یاد بگیرند که قطعا مزیت هایی نیز دارد. شما می توانید زبان هلندی را به دلایل مختلفی یاد بگیرید مانند :

  • تاثیر زبان هلندی در تجارت و مشاغل تجاری : هلند یکی از بزرگترین کشورهای صنعتی می باشد و می تواند یک آینده ی شغلی و تحصیلی عالی برایتان به حساب بیاید.
  • تاثیر زبان هلندی برای ادامه تحصیل و مهاجرت : یکی دیگر از اهدافی که شما می توانید داشته باشید، مهاجرت و ادامه تحصیل می باشد. کشورهایی مانند هلند و بلژیک جزء کشورهای صنعتی و مرفه هستند و کشورهای مناسبی برای زندگی می باشند.
  • گردشگری و یادگیری زبان هلندی : یک سری از افراد به گردشگری بسیار علاقمندند و دوست دارند به کشورهای مختلف سفر کرده، آنها را ببینند و با زبان و فرهنگ شان آشنا شوند.

مدت زمان یادگیری زبان هلندی و میزان سختی آن

با توجه به مطالبی که تا اینجا خواندید، حتما متوجه این موضوع شده اید که یادگیری این زبان آسان است. در زبان هلندی واژه های بسیاری وجود دارد، چیزی بیش از ۶۰ میلیون واژه. همانطور که گفتیم این زبان تعداد زمان های کمی دارد. پس شما می توانید با تمرین این زبان را یاد بگیرید. اگر شما هم قصد مهاجرت و یا سفر به این کشور زیبا را دارید می توانید از خدمات و کلاس های آموزشی، آموزشگاه پارسا که در شهر شیراز است بهره ببرید. شما می توانید زبان هلندی را با به روز ترین متدها و اساتید برجسته در آموزشگاه پارسا یاد بگیرید.