معیارهای انتخاب کلاس زبان انگلیسی

معیارهای انتخاب کلاس زبان انگلیسی

یکی از اولین قدمها برای یادگیری زبان انگلیسی،رفتن به کلاس زبان انگلیسی می باشد.وجود تبلیغات متعدد آموزشگاههای زبان، انتخاب بهترین کلاس زبان انگلیسی را سخت تر میسازد و سوالی که برای متقاضیان پیش می آید این است که از بین این همه گزینه کدام مناسبشان است؟.البته علاقه مندان باید در نظر داشته باشند که فقط شرکت در کلاسهای آموزشی برای تضمین موفقیت کافی نیست و این مسیر نیازمند تلاش و پیگیری خود افراد نیز می باشد.

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان انگلیسی بهره مند شوید.

بهترین کلاس زبان انگلیسی را چگونه انتخاب کنیم؟
تشخیص اینکه کدام کلاس زبان، مناسب فرد است، به خود فرد و هدف او از رفتن به کلاس زبان و میزان زمانی که فرد میخواهد به این موضوع اختصاص دهد بستگی دارد. و میدانیم که امروزه انواع شرایط تشکیل کلاس وجود دارد که همه جور سلیقه ای را میتوانید پاسخ بدهد.

مسافت
بسیاری از افراد مایلند آموزشگاهی را انتخاب کنند که از لحاظ مسافت به منزل یا محل کارشان نزدیکتر باشد در نتیجه یکی از معیارهای مهم انتخاب کلاس برای زبان پژوهان مسافت است. بهتر است با توجه به حجم ترافیک در شهرهای بزرگ و شلوغ، آموزشگاهی را انتخاب کنیم که فاصله زیادی با ما نداشته باشد ،چرا که دور بودن مسیر باعث ایجاد خستگی و استرس در فرد شده و کیفیت یادگری افراد را پایین می آورد .

کلاس زبان آنلاین
اگر جزو افرادی هستید که مشغله های زیادی دارید و زمان کمی دارید و آموزشگاه مورد نظر شما نیز به شما نزدیک نمی باشد ،برای صرفه جویی در وقت و هزینه پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد که امروزه برای همه کاربرد دارد و میتوانید هرجایی که حضور دارید به اینترنت وصل شده و از کلاستان استفاده کنید. برای شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی با موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.

تعداد شاگردان
فضای کلاس زبان با بقیه کلاس ها تفاوت دارد. چرا که در کلاس زبان،بیشتر زبان آموز باید صحبت کند چرا که این کلاسها فرصتی برای یادگیری زبان آموزان است و اگر افراد فرصتی برای حرف زدن و مشارکت در بحثهای کلاسی نداشته باشند،راندمان پایین می آید.در نتیجه برای اینکه فرصت بیشتری برای حرف زدن داشته باشید کلاسهای زبان انگلیسی با جمعیت کمتر را انتخاب کنید.

کتاب زبان مورد تدریس
باید توجه داشته باشید که در هر کلاسی،روش تدریس متفاوت است و این تفاوت را کتاب مورد تدریس میتواند ایجاد کند.
اگه لهجه “British” یا “American” برای شما مهم است ،حتما قبل از انتخاب کلاس تحقیق کنید و در این باره مطمئن شوید. توصیه می شود که به دنبال کلاسی باشید که در آن کتاب های جدیدتر و به روزتر مورد تدریس قرار میگیرند.

خصوصی یا گروهی
کلاس خصوصی برای افرادی مناسب است که شرایط خاصی مثل کمبود زمان یادگیری یا برنامه زیری زمانی خاصی دانرد.ولی اگر شرایط شما نرمال است ،شرکت در کلاس گروهی بهتر است چرا که یکی از راه هایی که باعث تعامل بیشتر افراد با یکدیگر در یک اجتماع کوچک میشود، شرکت در کلاس های گروهی می باشد .

تعداد جلسات و ساعت ها
توجه به تعداد جلسه ها و ساعات کلاس موضوع مهمی است.چرا که وجود ساعات و تعداد جلسه های بیش از حد زیاد و طولانی، باعث خسته شدن زبان آموز و ناامیدی و دلسرد شدن او می شود. در نتیجه تعداد جلسات و ساعات کلاس باید از یک حد متوسطی برخوردار باشد.

در راستای تمام این مطالب،همزمان با شرکت در کلاس زبان انگلیسی،تلاش خود افراد نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و قرار نیست تلاش نکنند و از معلم و کلاس انتظار معجزه داشته باشند. در کنار شرکت در کلاس افراد میتوانند کتاب های مختلف به زبان انگلیسی بخوانند، با دوستانشان به زبان انگلیسی صحبت کنند،به اخبار زبان انگلیسی گوش بدهند و بسیاری کارهای دیگر که میتوانید به پیشرفت افراد کمک کند.

برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

رزرو رایگان جشنواره زمستانی
یک جلسه رایگان رزرو کن!