برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

یادگیری زبان کره ای سخت است؟

یادگیری زبان کره ای سخت است؟

– برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان کره ای در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان کره ای بهره مند شوید. –

یادگیری زبان کره ای سخت است؟

زبان کره ای

زبان کره ای زبان رسمی دو کشور کره جنوبی و کره شمالی می باشد. به دلیل مهاجرت کره ای ها به سراسر دنیا،زبان کره ای به یکی از زبان های محبوب تبدیل شده و افراد زیادی علاقمند به یادگیری این زبان هستند که این زبان این روزها در ایران نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

تاریخچه زبان کره ای

زبان کره ای یا هانگول زبان رسمی کشورهای کره جنوبی ، کره شمالی و همچنین منطقه خودمختاری کره ای در چین به نام یانبین است.مردم کشور کره تا قبل از سال ۱۴۴۳ میلادی از الفبای چینی برای خواندن و نوشتن استفاده می کردند که البته یادگیری آن بسیار سخت بود. به همین خاطر الفبای کره ای توسط پادشاه سجونگ و درباریانش در سال ۱۴۴۳ میلادی خلق شد. البته هنوز هم امروزه واژه ها و کلمه های چینی در زبان کره ای به چشم میخورد.
درباره طبقه بندی زبان کره ای نظرات متفاوتی وجود دارد،بعضی زبان کره ای را یک زبان تک خانواده محسوب میکنند و بعضی آن را شاخه ای از زبان التایی می نانند.از نظر صرف ،زبان کره ای یک زبان پیوندی و از نظر نحو جز گونه زبانی “نهاد- مفعول- فعل” محسوب میشود.

یادگیری زبان کره ای سخت است؟

زبان کره ای امروزه طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده و تبدیل به یکی از محبوب ترین زبان های دنیا شده است. سوالی که با دیدن الفبای کره ای برای بسیاری از متقاضیان این زبان پیش می آید این است که آیا یادگیری و آموزش زبان کره ای برای فارسی زبانان سخت می باشد؟
باید توجه داشت که زبان کره ای به عنوان یکی از زبان های سخت شمرده میشود. الفبای زبان کره ای از ۱۴ حرف صامت و ۱۰ مصوت تشکیل شده که با یکدیگر هجاها ، واژگان و کلمه های کره ای را تشکیل میدهند. شیوه نگارشی زبان کره ای هانجول نامیده میشود ،به این معنی که حروف الفبا و استرس های نوشتاری در آن وجود دارد که یک ترکیب زبانی بی نظیر را ساخته است.وجود هفت مرحله برای صحبت کردن یکی دیگر از دلایلی است که برای سخت بودن این زبان به آن اشاره میشود.البته الفبای کره ای آنقدر سخت نیست که یادگیری آن بیش از دو ساعت به طول انجامد.
البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که در بین زبانهای آسیایی، یادگیری زبان کره‌ای از بقیه آسانتر است.برای مثال با اینکه زبان کره ای از نظر قوانین ادب ، شبیه به زبانهای چینی و ژاپنی میباشد ، اما سیستم نوشتن آن به طور قابل توجهی از آن آسانتر است.از اینرو زبان کره ای در مقایسه با سایر زبان های آسیایی،از ساده ترین زبانها برای یادگیری انگلیسی زبانان می باشد. در این زبان فعل همیشه در آخر می آید؛ این مهم ترین اصل است.سایر عناصر جمله ذرات خاص به آنها وصل می شود، پس حتی اگر ترتیب آنها را در جمله تغییر دهید ، معنی آن تغییر نمی کند.
البته قطعا یادگیری هر زبان جدیدی به تلاش و نحوه مطالعه فرد هم بستگی دارد. اگر کسی برای یادگیری زبان جدید زمان بهینه ای را اختصاص بدهد و در کلاسهای مربوط به آن نیز شرکت کند،قطعا یادگیری سریع تر و آسان تری را برای خود رقم خواهد زد.

برای آموزش زبان کره ای در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان کره ای در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان کره ای به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان کره ای ، و همینطور دوره های فشرده آموزش کره ای ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان کره ای به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574