آموزش زبان هندی در شیراز

نام دوره: دوره آموزش زبان هندی
مدرس دوره: مدرسان منتخب زبان هندی
زمان برگزاری:
سطوح برگزاری:
مقدماتی و پیشرفته
گروه WhatsApp آموزش زبان:
پیج اینستاگرام آموزش زبان :
کتابهای آموزش زبان: 
آموزش آنلاین : دارد
آموزش حضوری : دارد
اطلاعات بیشتر:
برای دریافت نرخ شهریه کلاسهای ترمیک، شهریه کلاسهای خصوصی ، شهریه کلاسهای فشرده زبان هندی لطفا به لینک مراجعه کنید

آموزش زبان هندی

زبان هندی یک زبان هند و آریایی است که در شمال و مرکز هند به این زبان صحبت می کنند. همانطور که می دانید هند یک کشور پرجمعیت است که ملیت ها و قومیت های مختلف زیادی را در خود جای داده است.

بهترین روش یادگیری زبان هندی در ۴ گام ساده اما اصولی

گام اول: الفبای هندی را بیاموزید

با الفبای دیواناگری آشنا شوید. این الفبا از اصلی ترین حروف الفبا می باشد که برای نوشتن زبان هندی به آن نیاز دارید. این زبان از چپ به راست نوشته می شود. حروف الفبای هندی 11 مصوت دارد. این زبان از ۳۳ صامت تشکیل شده است.

گام دوم: گرامر هندی را بیاموزید

در زبان هندی همه ی اسم ها جنسیت دارند یعنی یا مذکرند یا مونث. پس شما باید با اسم ها در زبان هندی آشنا شوید و اسم ها را با جنسیت شان یاد بگیرید. برای حفظ کردن جنسیت اسم ها قوانینی وجود دارد اما همانطور که می دانید همه ی زبان ها استثنا دارند. در مرحله ی بعد شما باید با ضمایر آشنا شوید، سپس نوبت به افعال هندی می رسد.

گام سوم: لغات و عبارت های هندی را تمرین کنید

اول از همه شما باید یک دیکشنری خوب بخرید. روزهای هفته را یاد بگیرید. شما همچنین باید لغات پایه ای مربوط به زمان و مکان را یاد بگیرید مثلا امروز، دیروز، فردا، صبح، شب، ساعت، ماه، سال و .... سپس سعی کنید عبارت های کاربردی که در روزمره کاربرد دارند را یاد بگیرید مثلا سلام، صبح بخیر، خوش آمدید، حالتان چطور است، خوبم و .... داشتن یک پارتنر خوب می تواند بسیار در این راه به شما کمک کند.

گام چهارم: دانش خود را گسترش دهید

شما باید کتاب های آموزشی خوبی پیدا کنید. برنامه ریزی داشته باشید و هر روز تمرین کنید. یعنی تا جایی که می توانید هندی یاد بگیرید. خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی سایت ها و منابع آنلاین زیادی وجود دارد. فیلم های هندی تماشا کنید. آهنگ گوش کنید و انیمیشن ببینید. اگر بتوانید دوستانی پیدا کنید که به زبان هندی صحبت می کنند بسیار در روند یادگیری تان تاثیر دارد.

موسسه پارسا یکی از بهترین موسساتی است که دوره های آموزشی زبان هندی را در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند. آموزشگاه پارسا در شهر زیبا و دیدنی شیراز واقع شده است. کادر و اساتید این موسسه بسیار مجرب و با تجربه هستند. استفاده از به روزترین متدها و روشها یکی از مزیت های این موسسه محسوب می شود.

 

 

 

 

تماس بگیرید