برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی

هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی

– برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان انگلیسی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان انگلیسی بهره مند شوید. –

قانون اول : اولویت را به یادگیری اصطلاحات یا عبارات بدهید و نه تک لغات.
اولین قدم کنارگذاشتن یادگیری لغات زبان انگلیسی است .
لغات را بصورت جداگانه و منفرد حفظ نکنید. برای یادگیری زبان انگلیسی،میتوانید عبارات ( اصطلاحات) که ترکیبی از یک گروه لغت هستند را فرابگیرید. بر اساس تحقیقات یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با عبارات(اصطلاحات) ۴ تا ۵ برابر سریعتر از یادگیری آن بر اساس تک لغتها است.افرادی که عبارات (اصطلاحات) را فرا می گیرند،در زمینه گرامر هم وارد تر هستند.

قانون دوم : خودتان را اسیر گرامر نکنید.
گرامر به نوعی به شما آموزش می دهد که به زبان انگلیسی فکر کنید ،اما خواسته شما این است که به صورت خودکار و بدون فکر کردن بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید.پس نیاز نیست که خیلی خودتان را اسیر گرامر کنید .

قانون سوم و مهمترین قانون : گوش بدهید.
یکی از کلیدهای موفقیت شما در یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن مدارم و روازنه به این زبان می باشد. با این روش مکالمه شما به سرعت بهبود یافته و میتوانید زبان انگلیسی را به آسانی صحبت کنید.پس زبان انگلیسی را با گوشهایتان فرابگیرید.

قانون چهارم : با روش یادگیری آرام و عمیق پیش بروید.
یادگیری دقیق کلمات و عبارات انگلیسی راز یادگیری راحت مکالمه انگلیسی است.برای یادگیری مکالمه به زبان انگلیسی شما باید بارها مطالعه و مرورخیلی عمیق روی هر درس داشته باشید.اینکه ما صرفا توضیح کلمات را حفظ باشیم و یا فقط برای امتحان آن را در حافظه بسپاریم کافی نیست ،بلکه این مفاهیم باید ملکه ذهن ما بشوند.

قانون پنجم : گرامر را به صورت طبیعی فرابگیرید.
برای یادگیری قواعد گرامری میتوانید از روش شنیدن یک متن یا داستان در زمان های مختلف استفاده کنید. این یک روند طبیعی و نه دستوری یادگیری گرامر انگلیسی است.مثلا میتوانید یک داستان یا متن صوتی که افعال آن در زمان حال صرف شده اند را انتخاب کرده و گوش کنید.سپس به یکی از دوستانتان که به زبان انگلیسی تسلط بیشتری دارد بگویید که همین نوشته را با صرف افعال در یک زمان دیگر مثل آینده، گذشته ساده ،گذشته کامل و..برایتان نوشته و ضبط کند.سپس شما دوباره به آن گوش دهید.با این روش شما قادر خواهید بود با یک متن، چندین حالات گرامری را فرابگیرید و گرامر شما به صورت خودبخود بهبود می یابد.

قانون ششم : منابع انگلیسی واقعی را مطالعه کنید.
برای یادگیری همان انگلیسی که در جوامع انگلیسی زبان استفاده می شود باید از منابعی بهره بجویید که با همین سیستم تببین شدند مثل مجلات واقعی،کتب صوتی واقعی، فیلم ها , رادیو و… منظور ،تسلط و آشنایی به نوع زبان انگلیسی هست که انگلیسی زبان ها خودشان از آن استفاده می کنند، گوش می دهند , نگاه می کنند و می خوانند .

قانون هفتم : گوش دادن و پاسخ دادن.
همیشه به سوالاتی که در کنار هر درسی مطرح میشوند پاسخ بدهید و ازکنار آن رد نشوید. این کار به شما یادمی دهد که سریع فکر کرده و پاسخ را بیابید.

این هفت قانون طلایی یادگیری زبان انگلیسی طبق متد – ا فورتلس انگلیش – بود.قطعا نظریه های مختلفی در این زمینه وجود دارد و اینها تنها قوانین نمی باشند ولی مفید هستند.

برای آموزش زبان انگلیسی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان انگلیسی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان انگلیسی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش انگلیسی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان انگلیسی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574