برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

دوره های فشرده آیلتس برای مهاجرت

دوره های فشرده آیلتس برای مهاجرت :

برای آن دسته از افرادی که برنامه ی مهاجرت یا ادامه ی تحصیل در خارج از کشور را دارند ، قطعا یکی از مسایل مهم ، گرفتن مدرک آیلتس می باشد . بسیاری از متقاضیان ، فرصت کوتاهی برای گرفتن مدرک آیلتس دارند و به همین دلیل به دنبال دوره‌های فشرده آیلتس برای مهاجرت هستند و برخی حتی به دنبال دوره های فوق فشرده ی آیلتس هستند.

آیا تاکنون از خودتان پرسیده اید که چرا باید آزمون آیلتس بدهید؟ هدف آیلتس برای متقاضیان چیست؟ مزیت گرفتن مدرک آیلتس چیست؟

در این مطلب در این خصوص توضیح داده میشود. جالبه این مورد را بدانید که حدود 9,000 موسسه و مراکز آکادمیک، مدرک آیلتس را به رسمیت می شناسند و برایشان معتبر است ، اگر به این تعداد ،مراکز کاری و غیره را هم اضافه کنیم این عدد بسیار بیشتر خواهد شد.طبق همین آمار میتوان گفت که این مدرک از اعتبار و ارزش بالایی برخوردار است.

آیلتس برای کار:

یافتن شغل بهتر، یکی از دلایلی است که باعث میشود افراد به دنبال اخذ مدرک آیلتس باشند. در واقع افراد برای یافتن یک شغل بهتر (مثلاً مهاجرت کاری و یا کار در خود ایران) باید مهارت بالای خود در انگلیسی را ثابت کنند. مثلاً برای اینکه بتوانید داخل یک کشور خارجی کار کنید و یا حتی برای یک شرکت تجاری در داخل ایران کار کنید، باید بتوانید که مهارتتان در درک، صحبت کردن و یا نوشتن به انگلیسی را به سفارت و یا کارفرما ثابت کنید.

آیلتس برای تحصیل:

یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت برای افراد روش تحصیلی است .یکی از شروط پذیرش همه مراکز آکادمیک و علمی،برخورداری از سطح مناسب زبان است. برای کالج معمولا آیلتس بالای 5 لازم است و برای مقطع کارشناسی نمره 6 و برای ارشد بالای 6.5 باید کسب کنید.پس برای آن دسته از عزیزانی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارند ،باید این موضوع را مد نظر داشته باشند که اولین سدی که پیش روی آنهاست نمره آیلتس آنها است.

امتیاز داشتن آیلتس بالا برای پذیرش تحصیلی:

در روش های مختلف مهاجرتی برای افرادی که نمره مدرک بالای 7 دارند امتیازی در نظر گرفته میشود که این امتیاز باعث میشود که از دیگران جلو بیفتند؛همین عامل باعث داغ شدن بازار انواع کلاس های آیلتس شده است. علی الخصوص  در مهارت نوشتاری که از اهمیت بالایی برای متقاضیان برخوردار است،چرا که کسب نمره رایتینگ بالای 7 آنچنان آسان نیست. برای پذیرش در دانشگاه های سطح بالا، گرفتن نمره بالا اهمیت بسیاری دارد .

آیلتس برای تدریس:

تعدادی از مدرسین برای تدریس،مایل به دریافت مدرک آیلتس هستند تا پیرو آن  بتوانند توانایی و مهارت خود را بسنجند و در واقع یکی از شروط بسیاری از موسسات آموزش برای تدریس آیلتس، داشتن نمره مشخصی در آزمون آیلتس می باشد .

آیلتس برای مهاجرت:

کشورهای مهاجرت پذیر مانند کانادا، استرالیا، نیوزلند، انگلستان و… نمره قابل قبولی در آیلتس (معمولاً 6 به بالا در مجموع) را احتیاج دارند. این مهاجرت ها اغلب به صورت سرمایه گذاری و یا کاری هستند. آیا میش ود تصور کرد که شخصی به محض مهاجرت به عنوان متخصص در یک شرکت و یا سازمان شروع به کار کند ولی نتواند در یک جلسه کاری به خوبی صحبت کرده و یا یک گزارش و یا یک ایمیل رسمی بنویسد؟

برگزاری دوره های آموزشی آیلتس

با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید آیلتس در شیرازشانس قبولی در آزمون آیلتس را افزایش دهید

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

وبسایت آیلتس آموزشگاه زبان پارسا

با شرکت در کلاس های آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید آیلتس در شیرازشانس قبولی در آزمون آیلتس را افزایش دهید.

موسسه ی زبان پارسا ( زمان تاسیس 1380 ) شماره ی تماس 09013443574

با کارشناسان ما تماس بگیرید ، تا برای شرکت در دوره های فشرده ی آیلتس ، شما را راهنمایی کنند.

وبسایت آیلتس آموزشگاه زبان پارسا