برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

چرا باید عربی بیاموزیم؟ دستور زبان عربی و شمار گویشوران

 

قبل از انتخاب هر زبانی برای یادگیری، باید از خود بپرسیم چرا باید این زبان را یاد بگیرم؟ در واقع انگیزه یادگیری در مواقعی بسیار مهم تر از خود فرایند یادگیری است. اما چرا باید زبان عربی را بیاموزیم؟ عربی چه اهمیتی دارد و این زبان شیرین چه تاثیری بر زندگی ما خواهد داشت؟

آموزش فشرده عربی با آموزش لهجه، دوره ها به صورت حضوری و آنلاین خواهد بود می توانید انتخاب کنید که دوره ها حضوری باشد یا آنلاین

شمار کسانی که عربی را همچون زبان مادری به کار می‌برند از ۱۷۴ تا ۴۴۲ میلیون تن گفته شده است. عربی زبان رسمی ۲۵ کشور است که کل جمعیت آن‌ها نیز براساس آمار سیا ۳۲۹ میلیون تن است. باید توجه داشت که زبان مادری نیمی از جمعیت کشورهای عربی شمال آفریقا مانند مراکش و الجزایر زبان آمازیغی است و در قانون اساسی جدید این دو کشور زبان آمازیغی به عنوان زبان رسمی در کنار فرانسه و عربی به رسمیت شناخته شده است

زبان رسمی در:

الجزایر

بحرین

کومور

چاد

جیبوتی

مصر

اریتره

عراق

اردن

کویت

لبنان

لیبی

موریتانی

مراکش

عمان

فلسطین

قطر

عربستان سعودی

سومالی

سودان

سوریه

تونس

امارات متحده عربی

صحرای غربی

یمن

برای اطلاع از وضعیت شهریه دوره های عربی ویژه پاییز اینجا کلیک کنید.

به اطلاع میرساند به زودی دوره مکالمه فشرده زبان عربی همراه باآموزش لهجه در موسسه زبان پارساآموزان شیراز آغاز میگردد علاقه مندان در صورت تمایل با شماره 32331829 یا 32357641 تماس حاصل فرمایید

زبان عربی شیراز

آموزش زبان عربی شیراز

کلاس فشرده زبان عربی شیراز

دوره فشرده زبان عربی شیراز

مکالمه فشرده زبان عربی شیراز

یکی از مهم ترین مبناهای یادگیری عربی، آشنایی با دستور زبان و قواعد کاربردی آن است.

کاربری (صرف) فعل در این زبان به دو زمان گذشته (ماضی) و حال (مضارع) است که با کمک صیغه مضارع صیغه‌های آینده (مستقبل) هم ساخته می‌شود؛ و هر کدام از این دسته‌ها چهارده صیغه است.

زبان عربی به دلیل قالب‌ها و حالات صرفی و نحوی و داشتن مذکر و مؤنث و سایر قواعد دستوری یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا به ویژه برای سخن گفتن است.

ازآنجاکه زبان انگلیسی این پیچیدگی‌ها را ندارد و با دانستن تنها ۵۰۰ واژه می‌توان نیازهای روزانه را با آن صحبت کرد و، در بیشتر کشورهای عربی فرانسه و انگلیسی زبان رایج است. در حوزهٔ کشورهای عربی خلیج فارس عملاً زبان کار زبان انگلیسی است.

به اطلاع میرساند دوره زبان عربی در موسسه زبان پارسا شیراز آغازمیگردد. علاقه مندان در صورت تمایل با شماره 32331829 یا 32357641 تماس حاصل فرمایید.

زبان عربی شیراز

آموزش زبان عربی شیراز

کلاس زبان عربی شیراز

بهترین آموزشگاه زبان عربی شیراز