برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش زبان چینی در شیراز

نام دوره: دوره آموزش زبان 
مدرس دوره: تیم مدرسان  پارسا
زمان برگزاری:
سطوح برگزاری:
 از سطح A1 تا C2
شهریه کلاسهای ترمیک:
شهریه کلاسهای خصوصی:

شهریه کلاسهای فشرده:
گروه WhatsApp آموزش زبان:
پیج اینستاگرام آموزش زبان :
کتابهای آموزش زبان: 
آموزش آنلاین : دارد
آموزش حضوری : دارد

آموزش زبان چینی

چین یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان است که زبان چینی به عنوان زبان رسمی آن است. در ابتدای یادگیری این زبان ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید. این کشور جزء کشورهای توریستی و تجاری است. ما معمولا با شنیدن کشور چین یاد بروسلی و جکی جان می افتیم. همانطور که می دانید این کشور مراسمات، اعياد و جشن های متفاوتی دارد و فرهنگ آن بسیار غنی است. چین یک مقصد فوق العاده برای کسانی است که به دنبال موفقیت های تجاری هستند.

سوالات و چالش های اساسی آموزش زبان چینی

شاید برایتان پیش آمده باشد که با افرادی روبرو شده باشید که می خواهند زبان چینی را یاد بگیرند ولی نمی دانند دقیقا از کجا باید شروع کنند حتی ممکن است خودتان نیز جزو این افراد باشید. نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. موسسه پارسا کلاس های آموزش زبان چینی را در سطح های مختلف آموزش می دهد. ما در آموزشگاه پارسا اساتید برجسته و با تجربه را داریم. یادگیری زبان چینی مستلزم گذراندن دوره های فشرده و طولانی است. شما باید در دوره ها شرکت کنید و منظم تمرین کردن را فراموش نکنید. یادگیری زبان چینی آن قدرها هم که فکر می کنید سخت نیست چون معمولا زبان آموزان از آن یک غول می سازند. ما در آموزشگاه پارسا از متدها و روش هایی استفاده می کنیم که یادگیری این زبان را بسیار برایتان شیرین خواهد کرد.

یاد گرفتن زبان چینی چه مدت طول می کشد؟

همانطور که گفتیم یاد گرفتن زبان چینی آن قدرها هم سخت و دشوار نیست. اگر در طول هفته 20 حرف را یاد بگیرید و تمرین کردن این زبان را هر روز در برنامه تان قرار دهید بعد از دو سال می توانید به جایگاه خوبی در این زبان رسیده باشید. اما اگر مي خواهيد مهاجرت کنید و محدودیت زمانی دارید باید برنامه ی خود را فشرده تر کنید و تمرینات بیشتری داشته باشید.

شایعات بی اساس در مورد زبان چینی:

  1. برای یادگیری زبان چینی باید حروف زیادی را حفظ کنیم.
  2. تایپ و نگارش کلمات چینی بسیار دشوار است.
  3. آموزش زبان چینی و یادگیری آن بسیار دشوارتر از زبان های اروپایی است

منابع آموزش زبان چینی به صورت آنلاین و آفلاین

در این قسمت می خواهیم نرم افزارهایی که آموزش زبان چینی می دهند را معرفی کنيم:

  • پادکست های صوتی آموزش زبان چینی
  • Italkya
  • Fluent

الفبای زبان چینی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در زبان چینی الفبایي وجود ندارد یعنی الفبای چینی حروف نیستند به جز استثنائات. از آن جایی که این زبان حروف ندارد به جای کلمه ی حروف بهتر است از کلمه ی کاراکتر استفاده کنیم. زبان چینی مدرن ۷۰۰۰ کاراکتر دارد. البته فرهنگ لغت چینی حدود ۱۰۶۲۳۰ کاراکتر دارد؛ اما نگران نباشید، اگر قصدتان شرکت در آزمون رسمی است، کافیست ۲۵۰۰ کاراکتر را بدانید و به بیش از ۹7 درصد از سوالات پاسخ دهید.