برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

مزایای یادگیری زبان کره ای

 

مزایای یادگیری زبان کره ای

– برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان کره ای در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان کره ای بهره مند شوید. –

مزایای یادگیری زبان کره ای

Table of Contents

چرا باید زبان کره ای یاد بگیریم؟

زمانی که در مورد یادگیری یک زبان خارجی جدید صحبت میشود،ذهن اکثر مردم قبل از اینکه به سمت هر زبان آسیایی معطوف شود، به سمت زبانهای اروپایی ،اسپانیایی ، زبان آلمانی، زبان فرانسوی یا ایتالیایی میرود.به این دلیل که این زبان ها با زبان انگلیسی بسیار متفاوتند و این موضوع عموما باعث ایجاد یک چالش برای دانش آموزانی که میخواهند تحصیل کنند میشود.ولی در ادامه به مزایای آموختن زبان کره ای می پردازیم.

گویشوران زبان کره ای

زبان کره ای تقریباً هفدهمین زبان پرطرفدار دنیا میباشد و 80 میلیون گویشور دارد. کره جنوبی سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان می باشد و کشوری زیبا و پر جنب و جوش است. بنابراین در صورتی که مایلید به کشور کره مسافرت داشته باشید و یا قصد تحصیل و کار را در آنجا داشته باشید ، باید یادگیری زبان کره ای را در نظر بگیرید.

یادگیری زبان کره‌ای آسانتر از سایر زبانهای آسیایی

زبان کره ای از نظر قوانین ادب ، شبیه به زبانهای چینی و ژاپنی میباشد ، اما سیستم نوشتن آن به طور قابل توجهی آسانتر است.از اینرو زبان کره ای در مقایسه با سایر زبان های آسیایی،از ساده ترین زبانها برای یادگیری انگلیسی زبانان می باشد. الفبای کره ای از 28 حرف تشکیل شده است که به هانگول (Hangul) معروف است و تا حدی آسان است که میتوانید آن را در طی حدود یک یا دو ساعت فرا بگیرید. در این زبان فعل همیشه در آخر می آید؛ این مهم ترین اصل است.سایر عناصر جمله ذرات خاص به آنها وصل می شود، پس حتی اگر ترتیب آنها را در جمله تغییر دهید ، معنی آن تغییر نمی کند.

اثر زبان کره ای بر روی ذهن

با یادگیری زبان کره ای یا هر زبان خارجی دیگر ، ذهن شما تحریک و مغز شما فعال میشود چرا که دو زبانه بودن می تواند روی رشد ذهنی شما اثرگذار باشد.

تجربه سفر بهتر

حتی اگر کره شمالی از نظر مسافرت کاملاً شرایط محدودی داشته باشد ،ولی در مورد کره جنوبی چنین نیست. کره جنوبی یک مکان گردشگری سرشار از اماکن جالب تاریخی و هنری می باشد که افراد زیادی علاقه مند به دیدن آن می باشند. شما با دانستن زبان کره ای فرصتی خواهید داشت تا با صاحبان مشاغل ، فروشندگان و راهنمای تورها صحبت کنید که این موضوع هم باعث لذت بیشتر شما از سفر شده و هم شرایط را برایتان راحتتر میسازد.

یادگیری زبان کره ای ، کمک به یادگیری سایر زبان های آسیایی

به دلیل شباهت زبان کره ای با سایر زبان های آسیایی هنگام یادگیریز بان کره ای می توانید زبانهای چینی ، ژاپنی و سایر زبان های آسیایی را آسان تر فرا بگیرید. و به دلیل الگوهای مشابه قادر خواهید بود بسیاری از واژگان را شناخته و اصول اولیه گرامر را درک کنید.

دریافت بورسیه های تحصیلی

اگر مایل به گذراندن تحصیلات در کشور کره جنوبی هستید، باید بدانید که دانستن زبان کره ای نقش زیادی در دریافت بورسیه تحصیلی از این کشور دارد.

کره ای برای ارتباط

ر با افرادی که به زبان کره ای صحبت میکنند در ارتباطید،زبان کره ای را یادبگیرید و شاهد بهبود ارتباطتان باشید.چرا که صحبت کردن به همان زبان ، شما را از همیشه به هم نزدیکتر میکند. و همینطور میتوانید درباره کره،اطالاعات بیشتری به شما ارائه کند.

کار یا همکاری با شرکت های کره ای

تسلط به زبان کره ای، فرصت های شغلی بسیار بهتر و زیادتری را پیش روی شما خواهد گذاشت.چرا که برای همکاری با شرکت های کره ای و یا کار در آنها، دانستن زبان کره ای یک امتیاز است.

یادگیری زبان کره ای برای فیلم و موسیقی

با دانستن زبان کره ای میتوانید درک عمیق تری از محتوای فیلمها و سریالهای کره ای مورد علاقه تان داشته باشید و همینطور از موسیقی کره ای لذت بیشاتری ببرید .

تدریس زبان کره ای

امروزه با توجه به استقبال چشمگیر متقاضیان برای یادگیری زبان کره ای،آموزش این زبان میتواند یکی از فرصت های شغلی کسانی که زبان کره ای می دانند،باشد.

تجارت با کره

میتوانید با تسلط به زبان کره ای به بازار گسترده تجارت در کره وارد شده و از مزایای دانستن این زبان، از ارتباطات گسترده بهرمند شوید.تعداد زیادی از افراد،بعد از مدتی کار کردن در شرکتهای بزرگ به تجارت روی می آورند و به همین دلیل فرصت های تجاری بسیاری زیادی در کره وجود دارد.

کار به عنوان مترجم کره ای-فارسی

تعداد زیادی از تجار، بازرگانان، ورزشکاران، هنرمندان و توریستهای ایرانی، برای برقراری ارتباط با کره ای ها به مترجم نیاز دارند. همینطور واحد های بازرگانی دولتی و غیر دولتی در کشور کره نیز برای ارتباط با ایرانیها به مترجم کره ای – فارسی نیاز دارند. درآمد این مترجمها بالا می باشد.

کار به عنوان تور لیدر در کره و ایران

در تورهای مسافرتی هم در ایران و هم در کره برای گردشگران مترجم کره ای – فارسی بسیار مورد تقاضا است.

برای آموزش زبان کره ای در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان کره ای در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان کره ای به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان کره ای ، و همینطور دوره های فشرده آموزش کره ای ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان کره ای به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574