برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آیلتس فشرده در کوتاهترین زمان ممکن با متد ELS در ۳۰ جلسه

برای آن دسته از افرادی که برنامه مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند،یکی از مسایل مهم گرفتن مدرک آیلتس است. بسیاری از متقاضیان فرصت کوتاهی برای گرفتن مدرک آیلتس دارند و به همین دلیل به دنبال دوره‌های فشرده و یا فوق فشرده آیلتس هستند.عجله ی این دسته از افراد برای دریافت مدرک آیلتس در کوتاهترین زمان باعث می‌شود که گاهی به فکر راه میانبر و خرید مدرک آیلتس بیفتند که قطعاً این انتخاب غلطی است و ثمره ای جز هدررفت سرمایه برای آن فرد نخواهد داشت.

سریعترین راه گرفتن مدرک آیلتس ( آیلتس فشرده ):

در حالت غیرفشرده آموزش زبان انگلیسی و با سرعت عادی (مثلاً ۳ روز در هفته)، افزایش هر نمره آیلتس برای متقاضی در حدود یک ماه در کلاس‌های خصوصی زمان می‌برد. که البته این به شرط انجام تمرینات توسط خود دانش پژوه در خارج از کلاس هم هست.

اما برای گرفتن آیلتس در کوتاهترین زمان ، برای کسی که سطح زبان ابتدائی Elementary -که سطح بیشتر بزرگسالان است-را دارد و متقاضی نمره 6.5 آیلتس هست، حداقل 6 ماه و برای متقاضیان نمره 7 آیلتس، حدود 7 ماه زمان لازم است. برای دانستن مدت زمان دقیق رسیدن به نمره هدف خود، باید سطح زبان شما هم به صورت دقیق معین شود.

مراقب وعده‌های دروغین باشید!
یادگرفتن صحیح و اصولی هر زبانی، نیازمندتمرین و تمرکز و تثبیت دارد. در دوره آیلتس فشرده هم تا یک محدوده ای می‌توان تعدد کلاس‌ها در روز و هفته را زیاد کرد که به کیفیت آموزش آسیبی وارد نشود. بنابراین فریب تبلیغات دروغینی که گرفتن آیلتس ۷ در زمانی بسیار کوتاهتر از چیزی که واقع بینانه است را نخورید.

آیلتس فشرده و خصوصی آن هم به صورت تضمینی:
اگر کلاسهای فشرده به طور خصوصی برگزار شود قطعا کیفیت بالایی خواهد داشت ،چون افراد در این کلاسها تمرکزشان بالاتر از کلاسهای گروهی است و تمام زمان کلاس نیز در اختیار یک نفر است.با برنامه ریزی و سیاستهای آموزشی بهترین اساتید و حمایت علمی دانش پژوه در موسسه زبان پارسا، امکان رسیدن متقاضی به نمره مورد نظرش را میتوان تضمین کرد.

با شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین و یا حضوری موسسه زبان پارسا با همراهی بهترین اساتید آیلتس در شیرازشانس قبولی در آزمون آیلتس را افزایش دهید.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574

وبسایت آیلتس آموزشگاه زبان پارسا