برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آیا زبان سوئدی سخت است؟

آیا زبان سوئدی سخت است؟

برای آموزش زبان سوئدی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان سوئدی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان سوئدی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

آیا زبان سوئدی سخت است؟

این زبان به زبان انگلیسی نزدیک است  و به همین دلیل میتوان زبان سوئدی را یکی از زبان هایی نام برد که یادگیری آن برای فارسی زبانان به نسبت زبان هایی مانند آلمانی، روسی، فرانسوی و اسپانیایی بسیار آسان تر است.وجود لغات هم ریشه بسیاری با زبان انگلیسی در زبان سوئدی باعث آسانتر شدن شان می شود .همچنین در این زبان نیازی به صرف فعل برای اول شخص، دوم شخص و یا سوم شخص نمی باشد. این زبان حالتی آهنگین دارد و به همین دلیل یادگیری آن راحت تر است.

جمع بستن کلمات در زبان سوئدی

یکی از بخش های دشوار در یادگیری زبان سوئدی، چگونگی جمع بستن کلمات می باشد. چرا که واقعاً از هیچ قاعده ثابتی پیروی نمی کند و صرفاً به تجربه شما وابسته است.

تلفظ کلمات در زبان سوئدی

در زبان سوئدی، هر کلمه ای حتما به همان شکلی که نوشته می شود، تلفظ نمی گردد.که البته این ویژگی، در زبان های دیگری مثل انگلیسی هم وجود دارد. با این حال، این تفاوت در نوع نگارش و تلفظ کلمات، در زبان های مختلف، به صورت کم و زیاد وجود دارد. اما به هر حال، همه زبان ها، به خصوص زبان های توسعه یافته و زبانهایی که توسط افراد بسیاری صحبت می شود، این ویژگی را دارا هستند.

فراگیری افعال در زبان سوئدی

یادگیری افعال در زبان سوئدی کار بسیار ساده ای می باشد. مثلا، سوئدی ها افعال را فقط به یک شکل صرف می کنند. بنابراین «am» و «is» و «are» انگلیسی، همگی در زبان سوئدی تبدیل به «är» می گردند.در مورد صرف افعال باقاعده، فقط باید حرف «r» را به انتهای آن اضافه کنید.

با توجه به مواردی که تا کنون ذکر شد، پاسخ به سوال آیا زبان سوئدی سخت است؟ تا حدودی داده شد و احتمالاً متوجه شده اید که یادگیری زبان سوئدی دشواری هایی هم دارد.

برای اطلاع از اینکه یادگیری زبان سوئدی چه زمانی طول می کشد مقاله آموزش زبان سوئدی در شیراز را مطالعه بفرمایید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان سوئدی، و همینطور دوره های فشرده آموزش سوئدی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان سوئدی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان سوئدی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان سوئدی بهره مند شوید.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574