برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش زبان عربی در شیراز با لهجه خلیجی ثبت نام و هزینه ها به همراه معرفی دوره های فشرده و استاندارد

قبل از آموزش زبان عربی در موسسه زبان پارسا شاید خوب باشد که بدانید زبان عربی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. این زبان امروز دارای لهجه‌ها و گویش‌های گوناگونی است و زبان عربی مدرن استاندارد به عنوان زبان رسمی نوشتار در همه کشورهای عرب پذیرفته شده است. در موسسه زبان پارسا شیراز با توجه به نزدیکی شیراز و ایران به کشور های حاشیه خلیج فارس زبان عربی با لهجه خلیجی آموزش داده می شود.

ثبت نام کلاس عربی (آنلاین و حضوری)

کلاس های مکالمه عربی با لهجه خلیجی

آموزش آنلاین زبان عربی

چه کتابهایی برای آموزش استفاده می شود؟

شهریه شرکت در دوره آموزش زبان عربی

مدت زمان دوره آموزشی عربی

کلاس چت زبان عربی

کلاس خصوصی آموزش عربی

چه کتاب هایی برای آموزش استفاده می کنیم؟

دوره های فشرده زبان عربی با لهجه خلیجی در شیراز

دوره مقدماتی آموزش عربی با لهجه خلیجی در موسسه زبان پارسا شیراز در پاییز 1398 به شرح زیر می باشد: 

تعداد جلسات دوره مقدماتی 15 جلسه به صورت 3 روز در هفته، مدت زمان هر جلسه حضوری یک ساعت و نیم می باشد، شهریه دوره مقدماتی مبلغ 500 هزار تومان می باشد 

دوره پیشرفته آموزش عربی با لهجه خلیجی در موسسه زبان پارسا شیراز در پاییز 1398 به شرح زیر می باشد: 

تعداد جلسات دوره مقدماتی 8 جلسه به صورت 3 روز در هفته، مدت زمان هر جلسه حضوری یک ساعت و نیم می باشد، شهریه دوره پیشرفته مبلغ 300 هزار تومان می باشد علاقه مندان به یادگیری زبان عربی با لهجه خلیجی این دوره ویژه را با کتاب راهنمای مخصوص تهیه شده توسط استاد می گذرانند.

دوره های آموزش آنلاین زبان عربی + ثبت نام

اطلاعات مربوط به دوره های آموزش آنلاین عربی به زودی در اینجا قرار خواهد گرفت.

چگونه در دوره های حضوری آموزش زبان عربی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در دوره های حضوری آموزش زبان عربی در شیراز راه های متنوعی برای شما در نظر گرفته ایم، ثبت نام آنلاین، ثبت نام از طریق چت با بخش آموزش، رزرو تلفنی و ثبت نام حضوری

ثبت نام بسیار ساده و بر اساس حمایت از حریم خصوصی دانش پژوهان در نظر گرفته شده است. برای ثبت نام در صورتی که مایل به انتشار اطلاعات فردی خود نیستید، تنها داشتن شمار تماس شما کافی است.

پس از آن نوبت به پرداخت شهریه و آغاز دوره های آموزشی حضوری زبان عربی در شیراز می باشد.

در ضمن شرایط ویژه ای برای تخفیف به دانشجویان برتر و یا همکاری با سازمان ها و شرکت ها و ارگان های مختلف را داریم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از گوشه سمت راست همین صفحه برای ما پیام بگذارید و یا با ما تماس بگیرد. 

مدت زمان دوره های آموزش عربی + سریع ترین راه

دوره های فشرده را برای شما در نظر گرفته ایم، دوره های فشرده در خد اکثر 30 جلسه آموزشی و ظی 45 ساعت آموزش شما را برای صحبت و فهم مطالب عربی در کشور های حاشیه خلیج فارس آماده می کند

کلاس های مکالمه زبان عربی

همراهانی که دوره های مقدماتی عربی را گذرانده اند می توانند در دوره های پیشرفته و مکالمه زبان عربی در شیراز شرکت کنند برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لهجه ها و گویش های زبان عربی

گستره ی گویش عربی در محدوده ای شامل بیش از ۲۰ کشور قرار دارد که از خاورمیانه آغاز شده و تا شمال آفریقا ادامه دارد. هر بخشی از جهان عرب، گویش محلی ویژه خود را دارد که گاه تفاوت‌های میان آنها به اندازه‌ای است که عرب‌ها مجبور به سخنوری به عربی کتابی یا انگلیسی یا زبان واسط دیگری با هم می‌شوند.  عربی دارای ۴ گویش زیر است که هر کدام خود دارای لهجه‌های فراوانی است.

  • لهجه مصری: عربی مصری به عنوان گویش گفتاری زبان دوم مشترک میان همه عرب‌زبانان به کار می‌رود؛ و دلیل آن وجود انبوه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی و منابع عربی به این گویش است.
  • لهجه باختری (شامل لهجه‌های: مراکشی، تونسی، الجزایری و…)
  • لهجه خاوری (شامل لهجه‌های: لبنانی، فلسطینی، و عرب زبانان غرب کشور اردن)
  • لهجه خلیجی یا عراقی (شامل لهجات عراقی، کویتی، شرق سوریه، ساحل خلیج فارس از عراق تا کشور عمان و سواحل جنوبی و جنوب غرب ایران، اهواز و در آبادان و شادگان)

تفاوت لهجه‌ها در گویش‌های روزانه زبان عربی در واژگان، دستورزبان و شیوهٔ آوایش واژه‌ها به چشم می‌خورد.

برای اطلاعات بیشتر درباره گویش های زبان عربی با مقاله لهجه ها و گویش های زبان عربی مراجعه فرمایید

گستره جغرافیایی زبان عربی

زبان عربی یکی از پرگویش ترین زبان‌های جهان، بزرگ‌ترین عضو از شاخه زبان‌های سامی (آفریقایی–آسیایی) است و با زبان‌های عبری و آرامی هم‌خانواده‌است.

عربی زبان رسمی در کشور های بحرین، عراق، کویت، لبنان، عمان، قطر، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، سوریه، کومور، چاد، جیبوتی، مصر، اریتره،  اردن، لجزایر، لیبی، موریتانی، مراکش،  فلسطین،  سومالی، سودان،  تونس،  صحرای غربی، یمن

برای اطلاعات بیشتر مقاله شمار گویشوران و گستره جغرافیایی زبان عربی  را از دست ندهید

زبان عربی، زبان قرآن و بسیاری از نخستین نوشته‌های مسلمانان است و نزد بسیاری از مسلمانان مقدس شمرده می‌شود. در دوران طلایی اسلام، عربی به عنوان نخستین زبان جهان اسلام از اهمیت بالایی برخوردار بود و آثار علمی، ادبی و مذهبی فراوانی به این زبان نوشته می‌شد. تأثیر عربی بر زبان‌های دیگر جهان اسلام مانند اردو، و زبان‌های گوناگون خانوادهٔ ترکی چشمگیر است