برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

یادگیری زبان سوئدی در شیراز

برای آموزش زبان سوئدی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید.برای یادگیری زبان سوئدی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

یادگیری زبان سوئدی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان یادگیری زبان سوئدی بستگی به عوامل بسیاری دارد.

برای اطلاع از نکاتی که به یادگیری زبان سوئدی شما کمک میکند میتوانید به مقاله نکاتی برای یادگیری بهتر زبان سوئدی مراجعه کنید.

عوامل تاثیر گذار بر روی آموزش زبان سوئدی:

-مدت زمان مطالعه برای یادگیری زبان سوئدی

-تکرار و تمرین

-کیفیت و نحوه تدریس اساتید آموزشی

-تجربه های یادگیری از زبان قبلی

-هدف زبان آموز از یادگیری و آموزش زبان سوئدی

-انگیزه زبان آموز

-منابع و روش های آموزشی

-ساختار زبان سوئدی

*مدت زمان مطالعه برای یادگیری زبان سوئدی

عامل اصلی اثرگذار روی سرعت یادگیری زبان سوئدی، مدت زمان اختصاص داده شده به مطالعه و آموزش این زبان است. طبق آمار علمی انجام شده، افرادی که در طول روز سه ساعت را به آموزش زبان سوئدی مشغول هستند چه از طریق گوش دادن به کتاب های صوتی به زبان سوئدی، یادگیری لغات، یادگیری دستور زبان سوئدی ،تماشای فیلم یا هر چیزی دیگر، به طور قابل توجهی سریع تر به زبان سوئدی مسلط  میشوند.

 

*تکرار و تمرین

سعی کنید هرآنچه را که در کلاس های آموزشی یا به صورت خودآموز فرا می گیرید به شکل مدام و پیوسته تکرار و تمرین کنید تا در حافظه ی ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود.تکرار و تمرین باعث سرعت بخشیدن به یادگیری هر زبانی است.

 

*کیفیت و نحوه تدریس اساتید آموزشی

آموزش و یادگیری هر زبانی بدون کمک از یک فرد متخصص و با تجربه،اگر غیر ممکن نباشد، بسیار سخت و زمان بر و غیر عمقی  خواهد بود. وجود یک مربی حرفه ای به تسلط کامل شما بر قواعد دستوری زبان سوئدی و تلفظ صحیح کلمات کمک شایانی خواهد کرد. مراقب اساتید بی تجربه و ناآگاه به زبان سوئدی باشید چرا که نه تنها یادگیری این زبان را دشوارتر می سازند حتی میتوانند باعث بی انگیزه شدن زبان آموز هم بشوند. پس درانتخاب اساتید برای آموزش زبان سوئدی دقت کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل به این زبان مسلط شوید.

 

*تجربه های یادگیری از زبان قبلی

یکی از عوامل موثر در یادگیری زبان سوئدی، زبان مادری شما یا زبان های دیگری است که می توانید به آنها صحبت کنید. واژه ها در زبان سوئدی با زبان انگلیسی یا آلمانی تفاوت چندانی ندارد.یادگیری هر زبان خارجی، خود به عنوان یک مهارت شناخته می شود و هر اندازه شما زبان های بیشتری را بلد باشید، فراگیری زبان های جدید برای شما ساده تر خواهد بود.

 

*هدف زبان آموز از یادگیری و آموزش زبان سوئدی

دورنمای اهداف شما، میتواند حرکت درستی را برای شما ترسیم کند. پس اهدافتان را مشخص کنید، آیا قصد ادامه تحصیل دارید و یادگیری این زبان در حیطه تخصصی تر جای میگیرد؟ آیا هدف شما زندگی روزمره در این کشور است ؟ آیا اهداف تجاری و کاری در برنامه خود دارید؟.

 

*انگیزه زبان آموز

انگیزه تان را از یادگیری زبان سوئدی شناسایی کرده و ارتقا بدهید.چرا که بارها اثبات شده است که وقتی زبان آموز یک دلیل خوب و قانع کننده برای یادگیری یک زبان دارد، موفقیتش در فراگیری آن زبان تقریباً قطعی است و مسیر یادگیری،برای او ساده تر می شود.در این راستا میتوانید هدفهایی را برای خود مشخص کنید مثل: پیدا کردن یک شغل در این کشور، ادامه تحصیل در کشور سوئد، مطالعه ادبیات سوئدی به زبان اصلی، صحبت با دوستان اهل سوئد و.. هر چند مدت یکبار، توانایی خود را برای انجام کارهایی که میخواهید پس از یادگیری کامل زبان سوئدی به آن ها بپردازید، ارزیابی کنید تا به این ترتیب، علاوه بر خشنودی از پیشرفتی که داشتید، برای ادامه یادگیری نیز انگیزه دوچندان پیدا کنید.

 

*منابع و روش های آموزشی

لطفا به مقاله چگونه زبان سوئدی یاد بگیریم؟ مراجعه کنید.

 

*ساختار زبان سوئدی

به مقاله آیا زبان سوئدی سخت است؟ مراجعه کنید.

 

در موسسه زبان پارسا امکان برگزاری دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک زبان سوئدی، و همینطور دوره های فشرده آموزش سوئدی، به صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان سوئدی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از همراهی بهترین اساتید زبان سوئدی بهره مند شوید.