برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

چطور زبان هندی را یاد بگیریم؟

چطور زبان هندی را یاد بگیریم؟

برای اطلاع از دوره ها و زمان ثبت نام و بهره مندی از تخفیف آموزش زبان هندی در شیراز و سراسر کشور به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید و از اساتید مجرب زبان هندی بهره مند شوید.

*شرکت در دوره های آموزشی
یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبانی جدید این است که در کلاس آموزشی ثبت نام کنید،به این ترتیب قادر خواهید بود زبان هندی خود را طی مکالمات با معلم‌تان تمرین کنید و به دستورالعمل‌های تلفظ و آهنگ کلام دست یابید. و قواعد این زبان را به خوبی یاد بگیرید.

*کتاب هندی بخوانید
کتابهایی به زبان هندی مطالعه کنید. بسیاری از کتابهای کودکان به دلیل دارا بودن تصویر موجب تقویت بهتر واژه ها و بهتر شدن در مکالمات هندی می شوند.در این راستا مطالعه کتابهای کودکان به زبان هندی راهی عالی برای یادگیری لغات و عبارت پایه میباشد.

*ابزار آنلاین
از امکانات آنلاین مثل ویدئوها و پادکست ها استفاده کنید. ابزار یادگیری آنلاین برای زبان آموزان تازه‌کار هندی که روی لغات و عبارات تمرکز می‌کنند، موجود می باشد و اجزای پیچیده تر این زبان مانند تصریف، افعال، صفات و اصوات هندی را هم شامل می‌شود.

*گروههای زبان هندی
در گروه افرادی که این زبان را یاد می گیرند حضور داشته باشید؛ چراکه به این ترتیب همه نقش پشتیبان یکدیگر را در تمرین زبان ایفا خواهید کرد. در دانشگاه خود به دنبال کلاس های زبان هندی باشید یا به دنبال مرکز اجتماعات هندی در منطقه خود بگردید.

*پیدا کردن دوست هندی زبان
پیدا کردن یک همراه برای یادگیری زبان یکی از راههای مفید است. مکالمه ی هندی را با دوست خود تمرین کنید. از موضوعات ساده مثل آب و هوا یا احساس‌تان در آن روز، استفاده کرده و تلاش‌تان بر حرکت به سمت موضوعات پیچیده تر باشد.از طریق اینترنت هم میتوانید دوست هندی زبان پیدا کنید.
*برای یادگیری بهتر فیلم هندی تماشا کنید ، موزیک هندی گوش دهید. این دو راه از بهترین راههای تقویت زبان هندی هستند.

 

برای آموزش زبان هندی در شیراز به موسسه پارسا تماس بگیرید. مرکز تخصصی مشاوره و آموزش زبان هندی در شیراز همراه شما عزیزان است. برای یادگیری زبان هندی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به موسسه زبان پارسا با 18 سال سابقه تماس بگیرید.

برای شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و ترمیک آموزش زبان هندی ، و همینطور دوره های فشرده آموزش هندی ،به موسسه زبان پارسا تماس بگیرید.دوره های آموزش زبان هندی به دو صورت کلاس های حضوری و آنلاین برقرار می باشد.

موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) شماره تماس 09013443574