برای رزرو یک جلسه رایگان کلیک کنید

آموزش زبان انگلیسی در شیراز (صفر تا صد سوالات شما)

در موسسه زبان پارسا کیفیت تدریس اساتید تضمین شده می‌باشد.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان پارسا شیراز

در موسسه زبان پارسا دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی که شامل ۱۲ ترم یک ماه و نیمه می باشد برگزار می شود. دوره های مکالمه ۶ ماهه و نیز دوره آمادگی آزمون آیلتس IELTS طبق متد ELS آمریکا و همچنین دوره‌های Kids برای کودکان ۸ تا ۱۳ سال در حال برگزاری است. 

دوره های آموزش زبان انگلیسی

  • دوره‌های ۱۲ ترم در مجموع یک سال و نیم
  • دوره مکالمه ۶ ماهه آموزش زبان انگلیسی
  • دوره های خصوصی آموزش زبان انگلیسی
  • دوره‌های آیلتس IELTS طبق متد ELS آمریکا
  • دوره KIDS

چگونه در کلاس زبان انگلیسی ثبت‌نام کنم؟

جهت ثبت‌نام در دوره‌های حضوری زبان انگلیسی با مراجعه به موسسه زبان پارسا و انجام تعیین سطح و تکمیل فرم ثبت‌نام و پرداخت شهریه می‌توانید در دوره ها شرکت نمایید. مشاورین ما همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۱ پاسخگوی شما هستند. جهت انجام تعیین سطح عصرها بین ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۳۰ به موسسه مراجعه نمایید. 

کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی چگونه است؟

کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی با همان متد World English و ۳ روز در هفته در پلتفرم Skyroom و Google Meet برگزار می شود. طول دوره و مدت زمان کلاس‌ها مثل دوره‌های خضوری به صورت ۳ روز در هفته و ترم‌های یکماه و نیمه می‌باشد. همچنین با تشکیل گروه‌های واتس‌اپ برای هر کلاس از کلاس‌ها پشتیبانی می‌شود و اساتید حتی خارج از تایم کلاس با زبان‌آموزان در ارتباط هستند.

دوره حضوری آموزش زبان انگلیسی چگونه است؟

دوره حضوری زبان انگلیسی در موسسه به‌صورت ۳ روز در هفته و ترم‌های یک‌ماه و نیمه برگزار میشود. 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در شیراز

در موسسه زبان پارسا دوره مکالمه ۶ ماهه با متد Speak Now تدریس میشود. که شامل دو ترم ۳ ماهه می باشد. شهریه هر ترم ۳ ماهه یک میلیون و پانصدهزار تومان می باشد (در زمان نگارش مقاله).
کلاس‌ها ۳ روز در هفته به‌صورت حضوری برگزار می‌شود. لازمه ورود به دوره ۶ماهه زبان انگلیسی داشتن سطح A1 می باشد.
با گذراندن ۲ تریم سطح Starter میتوانید در این دوره ثبت نام کنید.

آموزش ترمی زبان انگلیسی در شیراز

دوره های ترمیک زبان انگلیسی موسسه پارسا در ۱۲ ترم یک ماه و نیمه برگزار میشود. کلاسها سه روز در هفته و هر جلسه یک ساعت و نیم در محیطی آرام و دوستانه با کادری مجرب و حرفه ای طبق متد World English برگزار می شود. متد World English در مجموع ۶ کتاب می‌باشد که در ۱۲ ترم تدریس می‌گردد.

مکالمه زبان انگلیسی در شیراز فقط 6 ماه

مکالمه ۶ماهه زبان انگلیسی در ۲ ترم ۳ ماهه برگزار میشود کلاس‌ها ۳ روز در هفته بصورت خصوصی با اساتید مجرب برگزار می‌شود. 

 آموزش زبان انگلیسی در خانه

انگلیسی در منزل حالا که ما در محیطی نیستیم که انگلیسی زبان دوم باشد پس باید خودمان محیط زندگیمان را بیشتر با زبان انگلیسی آشنا کنیم. در زندگی روزمره خودتان تا جایی که می‌توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید، مثلا لیست خرید روزانه خود را به زبان انگلیسی بنویسید، شروع به مطالعه روزنامه‌های انگلیسی زبان کنید، اخبار انگلیسی رادیو و تلویزیون را دنبال کنید و خاطرات روزانه‌تان را انگلیسی بنویسید. اگر دقت کرده باشید شما با انجام این کارها به‌خوبی می‌توانید تمامی مهارت‌های مهم زبان انگلیسی‌تان را تقویت کنید. همچنین شرکت در کلاس های آنلاین انگلیسی و استفاده از منابع معتبر اینترنت و فضای مجازی می تواند راهگشا باشد. 

آموزش زبان انگلیسی کودکان

دوره‌های Kids طبق متد Family & Friends در ۱۷ ترم یک‌ماه و نیمه برگزار می‌شود. کلاس‌ها دو روز در هفته به صورت حضوری با اساتید مجرب و متخصص حوزه کودکان برگزار می‌گردد. 

آموزش زبان انگلیسی از صفر

در موسسه زبان پارسا میتوانید از مبتدی ترین سطح (Starter) شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید. کتاب‌های World English از سطح Starter تا Adv. را پوشش می دهد.

آموزش زبان انگلیسی با فیلم

دیدن فیلم می‌تواند یکی از مفیدترین و بهترین روش‌‌ها برای آموزش زبان انگلیسی باشد. در این روش شما به‌جای آنکه مجبور باشید از کتب قدیمی که بیشتر بر آموزش گرامر تاکید دارند و بر سایر مهارت‌ها توجهی ندارند استفاده کنید با استفاده از فیلم‌های جذاب و روز دنیا علاوه بر آن که یک فعالیت سرگرم کننده انجام داده‌اید مهارت‌های گفتاری و شنیداری زبان انگلیسی خودرا تقویت کنید. یادگیری زبان انگلیسی با تماشای فیلم به شما کمک می‌کند تا با زبان انگلیسی آشنا شوید که زبان محاوره مردم کشورهای انگلیسی زبان است و با گفتگو‌ها و اصطلاحات روزمره آن‌ها آشنا شوید همچنین می‌توانید تلفظ خود را به تلفظ اصلی و واقعی نزدیکتر کنید. این روش یکی از روش‌های روز دنیاست که به یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می‌کند. البته باید توجه داشته باشید که تماشای فیلم اگر به روش صحیح, درست و اصولی انجام نشود کارایی چندان و اثر به‌سزایی در یادگیری زبان انگلیسی شما نخواهد داشت. به همین دلیل بسیار مهم است که شما یادگیری زبان انگلیسی با تماشای فیلم را زیر نظر متخصصان و اساتید خبره بیاموزید تا بتوانید پیشرفت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن مشاهده کنید و از یادگیری با این روش نهایت لذت را ببرید. 

آموزش زبان انگلیسی در اینستاگرام

در موسسه زبان پارسا برای هر بخش یک پیج اینستاگرامی ساخته شده که این نیز شامل بخش انگلیسی هم می‌باشد. در پیج انگلیسی موسسه پارسا هر روز مطالب آموزشی و روند تدریس اساتید بارگزاری می شود و در اختیار عموم قرار می‌گیرد. 

آموزش زبان انگلیسی با واتس‌آپ

همانند کلاس حضوری در واتس اپ، با اساتید  در ارتباط هستید و از طریق گروه واتس اپ، مطالب کمک درسی برای شما ارسال می شود تا علاوه بر حضور در کلاس، در وقت های آزاد زبان آموزان نیز بتوانیم در یادگیری بهتر کمک کنیم. 

آموزش زبان انگلیسی در خواب

حقیقت آن است که آموزش در “خواب” یعنی هنگامی‌که شخص ناهشیار است، به‌طورقطع نشدنی است. برای بررسی این موضوع، دانشمندان الکترودهایی به مغز شمار زیادی آزمایش‌شونده متصل کردند تا به آن‌ها این توانایی را بدهد که مطالب صوتی را تنها هنگامی‌که آن‌ها ناهشیار هستند پخش کنند. همان‌گونه که قابل پیش‌بینی بود، آزمایش‌شدگان هنگامی‌که به خواب رفتند هیچ‌چیزی یاد نگرفتند. باوجوداینکه این بررسی‌ها در سال ۱۹۵۰ میلادی منتشر شده است، ولی سازمان‌های تجاری هنوز برای سالیان متمادی زیر نام پرسود و مجذوب‌کننده‌ی یادگیری در خواب، محصولات گوناگونی را به بازار ارائه داده‌اند. درحالی‌که روش‌هایشان از هیچ پایه‌ی علمی برخوردار نبوده است. (اطلاعات بیشتر)

آموزش زبان انگلیسی با آهنگ / فواید آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

بسیاری از زبان آموزان می توانند مهارت یادگیری خود را از طریق کتاب ها تقویت نمایند. این در صورتی است که برای مهارت شنیداری و گفتاری خود تلاش نمی کنند. در حقیقت ضعف آن های درک لغات و جملات از طریق قوه شنوایی است. از این رو موسیقی می تواند ذهن شما را آماده شنیدن و فهمیدن کند. علاوه بر این، شما با شکل صحیح تلفظ لغات و استرس های لازم در جملات آشنا خواهید شد. 

معلم خصوصی انگلیسی

مدرسان موسسه زبان پارسا جزء با سابقه‌ترین و مجرب‌ترین اساتید شهر شیراز می‌باشند که از فیلترهای مختلف گذشته و کیفیت کارشان اثبات شده می‌باشد. 

کلاس خصوصی انگلیسی

کلاس‌های خصوصی در موسسه پارسا به صورت تک نفره و یکساعت و نیمه برگزار میشود. تعداد جلسات برگزاری کلاسها درهفته بستگی به نظر و زمانبندی و هدف یادگیری زبان‌آموز دارد. 

آموزش سریع زبان انگلیسی

با شرکت در دوره ۶ماهه زبان انگلیسی میتوانید در کمترین زمان مکالمه انگلیسی خود را تقویت کنید.